دشمنان به دنبال تسلط بر افکار ملت ایران/ اقتصاد عاریتی در ایران محکوم به شکست است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70640
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۸
رییس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد:
شاخص : رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمن به دنبال نفوذ بر افکار ملت ایران است گفت: این توطئه دشمن با هوشیاری ملت و مسئولین راه به جایی نخواهد برد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور صبح امروز در دومین مجمع بسیج استان قزوین که در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات برگزار شد، با اشاره به تلاش دشمنان به منظور نفوذ و تسخیر افکار عمومی ملت ایران اسلامی گفت: دشمن همه راه‌‌ها و ابزارهای تبلیغاتی را برای نابودی انقلاب اسلامی به کار گرفته اما نتیجه ای جز شکست نداشته است.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر دشمن به دنبال راه تسلط و ایجاد انحراف در افکار ملت ایران است، چرا که می داند بدون تغییر و انحراف در افکار عمومی راه به جایی نخواهند برد.

نقدی با تاکید بر هوشیاری آحاد ملت در برابر تلاش های دشمنان برای تسلط بر افکار عمومی افزود: دشمن شناسی و بصیرت وظیفه هر ایرانی است تا بدینوسیله راه مقابله با دشمن را بشناسد و با توطئه های آن مقابله کند.

این مسئول با بیان اینکه سران و دولتمردان آمریکا از دو راه ایجاد ناامیدی و تلقین فساد در حاکمیت دینی به دنبال ایجاد تصور و ادراک سازی در افکار مردم ایران هستند گفت: دشمن همواره تلاش می کند با تلقین اینکه رفتن به سراغ اسلام، تبعیت از ولایت و حاکمیت دینی نتیجه‌ای جزء فساد، بدبختی، تنش‌های اجتماعی و زندگی های سرخورده را ندارد، سبک زندگی غربی خود را برای ملت ایران تجویز نماید.

نقدی با اشاره به فریب های دیگر آمریکا برای مقابله با ملت ایران گفت: آنها در تلاش هستند اینگونه بر مردم ایران بقبولانند که بهبود معیشت مردم و شکوفایی در اقتصاد در گرو برقراری ارتباط دوستانه ایران با آمریکا و غرب است.

وی افزود: این فریب ها در راستای استحاله و تسلط بر افکار عمومی ملت ماست، چرا که به ضرب موشک و جنگ، اقدامات تروریستی و تحریم‌های علمی و اقتصادی نتوانسته‌اند ما را تسلیم خود نمایند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنان رهبر انقلاب و بیان دو نگاه اقتصادی موجود در کشور اذعان داشت: یک نگاه، نگاه اقتصاد مقاومتی است که در آن ملت ایران به توان و سرمایه‌های داخلی تکیه می کند؛ نگاه دوم، نگاه اقتصاد عاریتی است که در آن نگاه به بیرون از مرزهاست.

نقدی تصریح کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب و شرایط امروز کشور، نگاه دوم، یک نگاه غلط است که نتیجه ای جز پشیمانی در آینده نخواهد داشت.

این مسئول با بیان اینکه سرمایه گذار به دنبال سود است نه سیاست خاطرنشان کرد: اگر زمینه برای سرمایه گذاری صحیح فراهم شود سرمایه مثل آبی به سمت گودال، سرازیر خواهد شد، چرا که سرمایه گذار جایی می‌رود که قوانین‌دست و پاگیر تولید نباشد، نیروی کار ارزان و اقتصاد مردمی باشد، دولت هم باید بازار را کنترل کند که به تولید کننده سود برسد نه دلال.

وی با تاکید بر اینکه باید همواره از اقتصاد ملی و بومی کشور حمایت کرد افزود: باید مردم به اقتصاد و تولید ملی اهمیت دهند و تولیدات داخلی استفاده نمایند و مسئولین باید همواره تلاش کنند که راه های ورود انواع کالای قاچاق به کشور مسدود شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به راکد ماندن سرمایه و تعطیلی۱۵هزار کارخانه در ایران اظهار کرد: در استان قزوین با خوشبینانه ترین آمار تعداد ۶۰۰ کارخانه تولیدی غیرفعال است، باید به دنبال حل این بحران باشیم نه اینکه چشممان به سرمایه و راه کارهای خارج از کشور باشیم.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و سرمایه گذاری نیاز به راه حل اقتصادی دارد نه راه حل سیاسی تصریح کرد: اگر به جای مبارزه با قاچاق، دلال بازی، کاهش سود بانکی، مبارزه با فساد اقتصادی، اصلاح قوانین کار، سالم سازی دستگاه اداری، چابک سازی دولت و تمام وظایف دیگر به دنبال سرمایه خارجی برای حل مشکلات باشیم، بدانید که حل مشکلات اقتصادی کشور به یک رویا و خیال تبدیل خواهد شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: تنها را برون رفت از مشکلات و بحران های اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخل کشور است؛باید به دنبال استفاده از ظرفیت های داخلی کشور باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۱/و

گزارش تصویری مجمع بسیج استان قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار