دشمن با ایجاد اختلاف و چند دستگی به دنبال کاهش عزت مردم ایران است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103375
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۴:۱۵
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین  با اشاره به اینکه رمز ادامه حیات انقلاب اسلامی وحدت است گفت: نباید از درون نیروهای انقلاب را چند دسته کنیم، افرادی که مواضع خود را به جامعه تزریق می‌کنند باید مراقب تهدیدات و اهداف شوم دشمن باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی در مراسم تجلیل از پیشکسوتان ایثارگران عملیات بیت‌المقدس، سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی که صبح امروز در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: فتح خرمشهر فقط فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش‌های اسلامی بود.

وی افزود: رزمندگان با تبعیت از ولایت فقیه، ایمان به خدا و پایبندی به ارزش‌های اسلامی توانستند در مقابل دشمنی سرسخت و سازمان یافته پیروز شوند.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه عملیات بیت‌المقدس بیشترین ضربه را به دشمن وارد کرد، گفت: نیروهای جوان کشورمان بدون تجهیزات روز اما با خودباوری و عشق به شهادت در برابر دشمنان ایستادگی کردند.

همتی خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی بیش از ۳۶کشور مشارکت داشتند که رزمندگان اسلام با وحدت و لطف خداوند توانستند در برابر آن‌ها ایستاده و مقاومتشان را در هم شکنند.

وی با بیان اینکه رمز همه موفقیت‌ها در لطف الهی است، اضافه کرد: باید بدانیم که دشمن تمام راه‌های سخت از جمله شبیخون فرهنگی، تهمت تروریست بودن و اجرای تحریم های ظالمانه را برای نابودی جمهوری اسلامی ایران به کار برده اما موفق نشده است.

این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی مسیرهای سختی را برای پیروزی طی کرده است،ادامه داد: امروزه دشمن به شکستن اتحاد و وحدت بین نیروها و مردم ایران دل بسته است.

استاندار قزوین با تاکید بر اینکه رمز ادامه حیات انقلاب اسلامی وحدت است، گفت: همه ما باید مراقب باشیم که گامی به نفع دشمن برنداریم و همدلی و وحدت بین مردم را حفظ کنیم.

جامعه بدون انتقاد دچار فساد می‌شود

همتی افزود: نباید از درون نیروهای انقلاب را چند دسته کنیم، افرادی که مواضع خود را به جامعه تزریق می‌کنند باید مراقب تهدیدات و اهداف دشمن باشند.

وی اذعان داشت: امیدوارم همه کسانی که قدردان ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند و دفاع مقدس را به عنوان نقطه عطفی در مسیر انقلاب اسلامی می دانند، تقویت کننده جایگاه وحدت در جامعه باشند.

این مسئول تاکید کرد: هرجا لازم است باید انتقاد هم باشد زیرا هر سیستمی که فضای انتقاد را ایجاد نکند دچار فساد می‌شود، رقابت‌های سازنده بین نیروهای انقلاب با حمایت های مقام معظم رهبری امکان پذیر خواهد بود.

استاندار قزوین در پایان تاکید کرد: آنچه که رهبری در افق بلند کشور به عنوان راه امام و شهدا مطرح می‌کنند باید بر پایه وحدت و همدلی محقق شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار