دشمن با جنگ رسانه‌ای اعتقادات و اخلاقیات جوانان مارا نشانه‌ گرفته است/ بالا رفتن طلاق و تضعیف روابط خانواده محصول ماهواره‌ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65937
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۵۷
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین:
شاخص : معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه دشمن دست‌بردار نیست گفت: دشمن با جنگ رسانه‌ای اعتقادات و اخلاقیات جوانان ما را نشانه‌ گرفته است.

عباس نظری معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی شاخص، در رابطه با اهمیت سبک زندگی اسلامی و تاثیر ماهواره‌ها در زندگی اظهار کرد: دشمن دست‌بردار نیست و سال هاست با آغاز جنگ نرم در ۲ جبهه مسائل اعتقادی و اخلاقی سعی بر نابودی زیرساخت های معنوی مردم دارد؛ اگرغافل باشیم و توجه نکنیم ممکن است موجب خدشه در دستاوردهای انقلاب اسلامی شود.

وی در ادامه گفت: دشمن و عوامل استکبار با سرمایه‌گذاری عظیم در تولید فیلم‌ها و آثار ضد اخلاقی و انتشار آن در بین جوانان، نوجوانان و آحاد مردم حیات جامعه اسلامی را تهدید می کند.

این مسئول بیان کرد: امروزه صهیونیست‌ها در مهد کودک‌ها سرمایه گذاری کرده و می‌خواهند از همان ابتدا، کودکان ما با افکار غربی‌ها پرورش یابند چراکه در زمان کودکی هرچه کودک آموزش ببیند دیگر فراموش نخواهد کرد.

نظری با تاکید بر اینکه ماهواره به عنوان یکی از ابراز مهم تهاجم فرهنگی است خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که همواره جامعه ما را تهدید می‌کند سبک‌های زندگی غربی است که این سبک زندگی حتی برای خود غربی‌ها هم قابل‌اجرا نبوده بلکه برای تهاجم به فرهنگ دیگر کشورها طراحی‌شده است.

چرا در فیلم‌های ماهواره‌ای طبقه‌بندی سنی رعایت نمی‌شود؟

وی با بیان اینکه بیشترین شبکه‌های ماهواره‌ای در آمریکا مدیریت می‌شوند ادامه داد: دشمن با حربه‌های مختلف تحت عناوین متفاوت شبکه‌هایی را برای کودکان ایرانی درست کرده‌اند و زمانی‌که کودکان چند ساعت در مقابل ماهواره به تماشای فیلم می‌پردازند سیگنال‌هایی به بچه منتقل می‌شود و به نوعی کودک رفتارها و حرکات آن‌ها را می‌آموزد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین با تاکید بر نقش صهیونیست‌ها در مدیریت رسانه های جهان عنوان کرد: دشمن در تمام مراحل گذشته شکست خورده اما با روی آوردن به جنگ رسانه ای، اعتقادات و اخلاقیات ما را نشانه گرفته‌ است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین  در رابطه با شبکه‌های مجازی و ماهواره‌ها اظهار کرد: چرا دشمن بدون دریافت هزینه برای ما شبکه‌های مجازی راه‌اندازی می‌کند؟

وی در رابطه با شبکه‌های ماهواره ای مروج فرهنگ و سبک زندگی غربی تصریح کرد: شبکه‌های فارسی‌وان و GEM TV از قبیل این شبکه‌ها هستند که نتیجه‌ای جز رونق چشم‌چرانی، توسعه فساد و فحشا، سوء قصد و تجاوز به عنف، بارداری‌های نامشروع و سقط جنین، بالا رفتن آمار طلاق و تضعیف روابط خانواده، ایجاد دلهره برای خانواده‌های پاکدامن، اشرافی‌گری، عشق‌های مثلثی، خیانت‌های جنسی و… نخواهند داشت.

این مسئول در ادامه توضیح داد: یکی از آثار سوء خانمان سوز و نابود کننده توسط ماهواره‌ها در ترویج سبک زندگی غربی، بدحجابی و رواج بی‌عفتی در جامعه به ویژه در قشر دختران جوان است.

نظری در رابطه با شبکه‌های اعتقادی گفت: شبکه‌های وهابیت، شبکه وصال، شبکه کلمه از جمله این شبکه‌ها هستند که با اعتقادات ما بازی می‌کنند و عقاید خود را به جامعه تحمیل می‌کنند.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین در پایان تاکید کرد: باید امربه معروف و نهی از منکر را در جامعه ترویج داده و با توجه به بیانات رهبری تذکر دهیم و منتظر نتیجه نباشیم چراکه سرانجام کارساز خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/و

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار