دشمن به دنبال دوقطبی نمودن فضای سیاسی در جامعه است/ باندهای قدرت و ثروت در قزوین به دنبال تحقیر مدیریت انقلابی هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 113764
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۴۶
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : عابدینی با بیان اینکه دو قطبی شدن به نفع و خواست دشمن است،گفت: شرایط در کشور باید طوری فراهم شود که احزاب و جناح‌ها با فکر و بدون دعوا مطلب خود را بیان کنند تا موضع انقلابی ماندن و انقلابی بودن را در خود حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دوره طرح ولایت بسیج رسانه که با محوریت اخلاق و رسانه در دفتر امام جمعه قزوین برگزار شد، اظهار کرد: رسانه‌ای ترین وقایع تاریخی، داستان غدیر خم است و امروز باید توجه کنیم که حکم رسانه به گونه ای است که گویی از سوی پیامبر صادر شده است.

وی افزود: اگر با دید یک فرد رسانه‌ای به موضوع غدیرخم نگاه کنیم متوجه می‌شویم که هدفی بزرگ در این ماجرا مطرح است و آن هم رسالت پیامبر بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تصریح کرد: هر رسانه‌ای به دنبال مطالبه حق و حقیقت است قطعا خدای متعال پشتیبان او خواهد بود و قلمش پایدار می‌ماند.

عابدینی با بیان اینکه اگر در مسیر ولایت حرکت کنیم دشمن مایوس می شود، تشریح کرد:  جناح، جریان، جغرافیا و فرهنگ نمی تواند مارا به هم متصل کند و حتی گفتن کلمه اسلام عامل این اتصال نیست بلکه قرآن و ولایت علی(ع) به طور مستقیم عامل اتصال و پیروزی ما است.

وی ابراز کرد: سیاست را نمی توان از اخلاق جدا کرد و این اندیشه درست نیست که اخلاق، اقتصاد و سیاست را از دین جدا بدانیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه بیان کرد: پیامبر اکرم(ص) در اخلاق، سیاست، جنگ، مقابله با دشمن، حوزه تجارت و اقتصاد به گونه‌ای رفتار می‌کردند که این مبانی هیچ کدام از یکدیگر جدا نیستند.

عابدینی ابراز کرد: در بحران جنگ احزاب همه دشمنان به دنبال ریشه کن نمودن اسلام بودند، در داستان برجام هم عده‌ای به دنبال ریشه کن نمودن نظام بودند که مقام معظم رهبری به خوبی مدیریت این عرصه را بر عهده گرفتند و اجازه این نفوذ دشمن را ندادند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه صراحت گویی عامل رضایت خداست، عنوان کرد: رسانه‌ها در اقدامات خود باید ببینند که اقدام آنها مطابق با خواست خدا باشد، رضایت و خشم شخصیت‌ها و افراد صاحب نفوذ نباید عامل ترس و نگرانی شود.

عابدینی در ادامه بیان کرد: رسانه‌ها باید صریح سخن بگویند اما این صراحت گویی به معنای بازی با آبروی افراد نیست، باید با احتیاط عمل کنند و بدون داشتن سند و مدرک عامل آبروریزی برای افراد نشویم باید به گونه‌ای قدم برداریم تا مشمول دعای پیامبر شویم و قلم ما برکت پیدا کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین تشریح کرد: در موضوع هفت سنگان اگر تذکرات لازم به موقع صورت نمی‌گرفت واگذاری این زمین‎ها تصویب می‌شد و اگر این مسئله ادامه پیدا کند با دعوت مردم طور دیگری رفتار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: جناحی بودن و جناحی ماندن تکلیف ما نیست بلکه انقلابی بودن و انقلابی ماندن باید ملاک ما باشد، گاهی حمایت جناح‎‌ها و جریان‌ها مخالف نگاه انقلابی است.

عابدینی تصریح کرد: اگر امام جمعه اصالت ایمانی داشته باشد بقیه جناح ها باید خود را با آنها هماهنگ کنند نه اینکه امام جمعه خود را با نگاه جناح‌ها هماهنگ کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تصریح بر اینکه ذلت در مدیریت فساد به بار می‌آورد، ابراز کرد: امروز باند‌های قدرت و ثروت در قزوین زمینه تحقیر مدیریت انقلابی را فراهم کرده و به جامعه ظلم و ضربه می‌زنند.

وی در انتها با بیان اینکه دو قطبی شدن به نفع و خواست دشمن است، گفت: شرایط در کشور باید طوری فراهم شود که احزاب و جناح‌ها با فکر و بدون دعوا مطلب خود را بیان کنند تا موضع انقلابی ماندن و انقلابی بودن را در خود حفظ کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار