دشمن درصدد القاء ناکارآمدی نظام به نسل جوان/ سیاست‌های امام خمینی (ره) بر پایه دین بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91505
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین:
شاخص : مديركل تبليغات اسلامی با اشاره به اینکه سیاست‌ امام خمینی (ره) بر پایه دین بود نه مکاتب سیاسی غرب، گفت: دشمن درصدد القاء ناکارآمدی نظام به نسل جوان است.

علی نعمت الهی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی مسئولیت ۲ کمیته قرآن و تشکل‌های دینی و انجمن‌های اسلامی را بر عهده دارد، اظهار کرد: این کمیته‌ها برنامه‌های متعددی برای ایام‌الله دهه فجر در نظر گرفته‌ که مسابقات و کرسی‌های تلاوت قرآنی، گردهمایی مداحان و تجلیل از پیرغلامان و دیدار با خانواده شهدای انقلاب از آن جمله است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود: در مدارس و دانشگاه‌ها گفتمان با محوریت انقلاب اسلامی همراه با پرسش و پاسخ و برگزاری مسابقات در ایام دهه فجر انجام خواهد شد.

این مسئول در خصوص اهمیت گرامیداشت دهه فجر ابراز کرد: انقلاب اسلامی یک پدیده منحصر به فردی بود که خداوند نه تنها به ملت ایران بلکه به تمام بشریت اعطا کرد.

نعمت الهی با بیان اینکه انقلاب اسلامی احیاء مجدد معنویت است، تصریح کرد: غرب با تعبیر اینکه دین‌داری موجب عقب ماندگی کشورها است تلاش کرده بود تا ملت ایران از اعتقادات و ارزش‌های دینی خود فاصله بگیرند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی خط باطلی بر نقشه‌های دشمنان کشید و به همه نشان داد که با ایستادگی بر پایه‌های دینی و اعتقادی می‌توان با مستکبران مبارزه و در همه زمینه‌ها پیشرفت کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه جامعه در سایه دین بهتر اداره می‌شود، تاکید کرد: دنیای امروز پیشرفت و حیات خود را در گرو سیاست بازی‌ها، چپاول، تزویر و ریا می‌داند در حالی که انقلاب اسلامی براساس دین‌داری، پیام  کرامت انسانی و آزادگی را به تمام جهانیان منتشر می‌کند.

این مسئول با بیان اینکه انقلاب اسلامی از رهبریت امام خمینی(ره) برخوردار بود، گفت: سیاست‌های این رهبر بر گرفته از مکتب دینی و اسلامی بود نه مکاتب سیاسی دنیای غرب وملت ایران باید قدر دان این موهبت الهی باشند و اجازه ندهند عوامل مختلف موجب غفلت آن‌ها شود.

نعمت الهی با اشاره به عدم درک نسل جدید از انقلاب و دفاع مقدس اظهار کرد: باید حقایق جنگ و انقلاب را با زبانی خوب و تاثیرگذار برای این نسل بیان کرد تا از ارزش‌ها و خون‌هایی که برای استقلال کشور ریخته شده دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه کاستی‌هایی در روشنگری جامعه وجود دارد، هشدار داد: دشمن درصدد القاء ناکارآمدی نظام به نسل جوان است و مسئولان وظیفه دارند هوشمندانه، به دور از شعار و در عمل جوانان را نسبت به انقلاب اسلامی و نظام خوش‌بین و امیدوار کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار