دشمن در مرحله اجرای برجام ناجوانمردانه عمل می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 119966
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با بیان اینکه دشمن در مرحله اجرای برجام ناجوانمردانه عمل می‌کند، گفت: امروز حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای همه جهانیان آشکار شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین صبح امروز در اجتماع بزرگ مدافعان حرم که با حضور بسیجیان اقشار مختلف استان، مسوولین و مردم در مسجدالنبی(ص) شهر قزوین برگزار شد، اظهار کرد: خدا را باید شاکر باشیم که حیات و نفس کشیدن ما را در مقطعی از تاریخ قرار داد که توانستیم توفیق سربازی و خدمت در انقلاب و حاکمیت اسلامی را پیدا کنیم.

وی افزود: فرزندان ایران اسلامی سابقه‌ای به قدمت عمر اسلام عزیز در خدمت به دین و مکتب پیامبر گرامی دارند و همچنان چراغ این راه روشن و شعله ور است.

استاندار قزوین ابراز کرد: ملت ایران با یک رهبری دینی و مقتدر در مقابل دشمن تا دندان مسلح که مورد حمایت آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی بود، با تمام امکانات ایستادند و با پشتیبانی از انقلاب اسلامی به پیروزی رسیدند.

همتی در ادامه گفت: دشمن تصور می‌کرد که انقلاب اسلامی را می‌تواند مانند سایر انقلاب‌ها با توطئه‌های مختلف ساقط کند اما به لطف پروردگار و هوشیاری ملت ایران با شکست مواجه شد.

وی با بیان اینکه دشمن برای نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران به جنگ نابرابر متوسل شد، خاطرنشان کرد: حضور با برکت بسیج و فرزندان ملت ایران در صحنه با هدایت‌های رهبر کبیر انقلاب موجب پیروزی با افتخار ما در این جنگ نابرابر، خار و ذلیل شدن دشمنان شد.

استاندار قزوین عنوان کرد: امروزه دشمن به دنبال توطئه‌های گوناگون از جمله تحریم‌ها برای تحت فشار گذاشتن جمهوری اسلامی ایران است اما ملت هوشیار ایران با هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری این بحران‌ها را با سربلندی پشت سر می‌گذارد.

همتی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح ما سربلندان تاریخ هستند، بیان کرد: امنیت حاکم بر کشور ما نعمت بزرگی است که امروز حتی در آمریکا و اروپا با وجود تکنولوژی‌های جدید از ان محروم هستند.

وی با بیان اینکه دشمن در مرحله اجرای برجام ناجوان مردانه عمل می‌کند، تاکید کرد: امروز حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای همه جهانیان آشکار شد و پذیرفتند که وجود سلاح هسته‌ای در ایران اتهامی بود که با تبلیغات منفی به جهان صادر می‌شد به طوری که همه رسانه‌ها به آن اعتراف کردند.

استاندار قزوین اذعان داشت: ما در برابر سخن منطق با منطق عمل می‌کنیم اما هر جا سخن از نابرابری باشد قطعا به وظیفه انقلابی خود عمل کرده و همچون گذشته با افتخار و صلابت در مقابل دشمن می‌ایستیم .

همتی گفت: امروز همه ملت‌ها از جمهوری اسلامی ایران الگو می‌گیرند و این برای آمریکای خونخوار بسیار سخت است که ملتی او را در دنیا بی اعتبار کرده است.

وی در پایان تاکید کرد: ما باید با هوشیاری تمام جمهوری اسلامی ایران را در ابعاد مختلف نظامی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به شرایطی برسانیم که به بالاترین قدرت مقاومتی دست پیدا کند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار