دعوت از فرهادی و دانشجو برای مناظره در برابر دانشجویان بورسیه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61852
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۳۴
با ارسال نامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر اعلام شد:
شاخص : انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ارسال نامه های جداگانه ای به دکتر فرهادی وزیر علوم و دکتر دانشجو وزیر سابق علوم خواستار حضور این دو مقام مسئول در برنامه مناظره ای در خصوص موضوع دانشجویان بورسیه شدند.
به گزارش سرویس سیاسی شاخص، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ارسال نامه های جداگانه ای به دکتر فرهادی وزیر علوم و دکتر دانشجو وزیر سابق علوم خواستار حضور این دو مقام مسئول در برنامه مناظره ای در خصوص موضوع دانشجویان بورسیه شدند.
در بخشی از این نامه آمده است: “با توجه به ایراد شبهات متعدد توسط سازمان امور دانشجویان پیرامون وضعیت بورسیه ها و مصوبات شورای مرکزی بورس در دولت دهم، همچنین حمایت قاطع وزرات علوم در برنامه زنده تلویزیونی از برخورد با دانشجویان بورسیه با استناد به برخی از قوانین، از حضرتعالی درخواست می شود در برنامه مناظره در مقابل دانشجویان بورسیه حضور بهم رسانید.”

همچنین انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این نامه حضور وزیر فعلی و وزیر سابق علوم در مناظره را محک سنجش صداقت طرفین دانسته اند و خواستار پایان بخشیدن به سردرگمی افکار عمومی و نخبگان دانشگاهی در این زمینه شده اند.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “دعوت از فرهادی و دانشجو برای مناظره در برابر دانشجویان بورسیه”

  1. امیران گفت:

    هاشمی همین گونه که دارد پیش میرود هیچ بعید نیست همان نظر دوستان خودش رادر ارتباط با مشروعیت عمل قاتلین شهدای کربلا را به دلیل نوع عملکرد امام علی ( ع )با پدران آنها بیان دارد. و یا در گرامیداشت محمد رضا شاه ، هیتلر، صدام و امثالهم قلم بزند و بیانیه صادر کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار