دعوت شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 183337
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۰۸
با صدور فراخوان صورت گرفت؛
شاخص : اطلاعیـۀ فراخـوان و دعـوت عمـومـی برای خلـق حمـاسـه حضـور در فـجــر چهلـم انـقلاب اسـلامـی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، اطلاعیـۀ فراخـوان و دعـوت عمـومـی برای خلـق حمـاسـه حضـور در فـجــر چهلـم انـقلاب اسـلامـی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر شد.

متن اطلاعیع بع شرح زیر است:

« بســم الله الـرحـمن الـرحیـم »

یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن ، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت چهـار دهه از انقلاب اسلامی است. حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.
اینک در چـهـلمیـن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که مردم گرانقدر ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن ، قـوم و نـژادی همه یک صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی»را فریاد خواهند زد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان قزوین ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از همۀ فرزندان دیار شهیدان رجایی و بابایی دعوت می‌نمایدتا بار دیگر با حضـور حماسـی ، انـقلابــی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله ۲۲ بهمـن‌مـاه ، « شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی ، عـزت و عظـمـت و اقتــدار » خویش را به نمایش گذارده و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، حضـرت امام خـمـینی«رحمت لله علیه» و شهدا و مقـام معظـم رهبـری «مدظله العالی» تـجـدیـد بیـعت نـماینـد.

*مسیرهای راهپیمایی در شهر قزوین
راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در شهر قزوین از ساعت ۱۰ صبح از مسیرهای ذیل به سمت چهار راه شهدا پرشور تر از چهل سال گذشته برگزار خواهد شد.
۱-میدان میرعماد -خیابان نادری
سبزه میدان- خیابان پیغمبریه
خیابان شهدا -چهار راه شهدا
۲-سرپل طالقانی -خیابان طالقانی
سبزه میدان- خیابان پیغمبریه
خیابان شهدا -چهار راه شهدا.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و‌ ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان قزوین

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار