دفاع مقدس به عنوان دانشگاهی بزرگ برای ملت ایران/ تبعیت محض از ولایت فقیه راه نجات کشور و رمز پیروزی در همه عرصه‌هاست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72518
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۳۲
استاندار قزوین تاکید کرد:
شاخص : روزبه با تاکید بر ولایت پذیری در همه عرصه ها افزود:دوران دفاع مقدس مانند دانشگاهی بزرگ برای ملت ایران تلقی می‌شود،چه بسا که اثرات آن دوران، کلید حل همه مشکلات کشور است. 

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، نمایش اقتدار و رژه نیروهای مسلح استان قزوین صبح امروز با حضور مسئولین استان در مقابل لشکر ۱۶ زرهی برگزار شد.

مرتضی روزبه استاندار قزوین با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یادآور ایثار، جان‌فشانی و رشادت‌های این ملت بزرگ اظهار کرد: در طول تاریخ، ایران شاهد جنگ‌های بین المللی، منطقه‌ای و داخلی زیادی بوده است، اما دوران دفاع مقدس و تاریخ ۸ ساله‌اش با جنگ‌های قبلی تفاوت اساسی دارد.

وی در ادامه گفت: دوران ۸ سال دفاع مقدس تحولات بسیار اساسی در حوزه‌های فرهنگی، معنوی، علمی و اجتماعی به وجود آورد به گونه‌ای که این دوران مانند دانشگاه بزرگ برای ملت ایران تلقی می‌شود چه بسا که اثرات آن دوران کلید حل همه مشکلات کشور است.

روزبه تصریح کرد: موفقیت‌هایی که در بخش‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی، امنیت داخلی و امنیت داخلی و منطقه‌ای امروز در ایران به دست می‌آید حاصل دوران ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس است.

استاندار قزوین با تاکید بر اینکه باید از فرهنگ دفاع مقدس الهام گرفته شود، افزود:  باید همان روشی که در دوران دفاع مقدس برای حفاظت ازخاک ایران و اسلام به کار گرفته شد، در شرایط امروزی نیز به کار بگیریم چراکه دفاع مقدس به عنوان مسیر مشخص برای ماست.

وی با بیان این‌که  تبعیت محض از امام خمینی(ره) سیره رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس بود، خاطرنشان کرد: رزمندگان در تمام امور گوش به فرمان رهبر بودند.

استاندار قزوین تاکید کرد: تبعیت محض از مقام معظم رهبری و ولایت فقیه راه نجات کشور و رمز پیروزی در همه عرصه‌هاست.

روزبه در پایان امنیت و آرامش ایران در منطقه را مدیون فداکاری ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس دانست و گفت: انسجام، وحدت، همدلی و همزبانی در شرایطی محقق می‌شود که همه صداها در کشور به یک صدا ختم بشود و آن صدا، فرمان مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۱

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “دفاع مقدس به عنوان دانشگاهی بزرگ برای ملت ایران/ تبعیت محض از ولایت فقیه راه نجات کشور و رمز پیروزی در همه عرصه‌هاست”

  1. امیران گفت:

    جناب روزبه تبعیت محض از مقام معظم رهبری و ولایت فقیه را لطف کنید برای رئیس جمهور و جناب هاشمی تعریف و معنا کنید . چرا دولت پس از گذشت دو هفته از فرمایش حضرت آقا هنوز لایحه برجام را به مجلس نفرستاده. و اینکه چرا هاشمی نه تنها از جریان فتنه بیزاری نکرده بلکه خود و خانواده مسئله دارش همواره از فتنه چی ها حمایت کرده اند . لااقل تا دیر تر نشده شما برادر ارزشی از این آقایان تبری بجوئید و حساب خودتان را از آنها جدا کنید . به خود خدا قسم مسئولیت دو روزه ارزش این ننگ را ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار