دندانپزشک قلابی در قزوين دستگير شد
کد خبر: 116066
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۲۷
ریيس پليس آگاهي استان:
شاخص : ریيس پليس آگاهي استان قزوین از فعاليت غير مجاز يک مطب دندانپزشکی و دستگيری يک نفر در اين رابطه خبر داد.

سرهنگ آرش مرادی رییس پلیس آگاهی استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی شکایت چند شهروند در خصوص نحوه ارائه خدمات یک مطب دندانپزشکی و همچنین کسب خبر از منابع مردمی مبنی بر فعالیت غیر مجاز یک دندانپزشک در قزوین بررسی موضوع در دستور کار، کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: با انجام کار اطلاعاتی ماموران ، مطب مورد نظر شناسایی  و با بررسی و استعلام از مبادی ذیربط مشخص شد دندانپزشک بدون داشتن مجوز ، خدمات دندانپزشکی برای مشتریان ارائه می‌کند که در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود : این دندانپزشک قلابی که دارای سابقه محکومیت در این رابطه بوده و با قصد کلاهبرداری از شهروندان مطب دندانپزشکی دایر و فعالیت می‌کرده است، در بازجویی ماموران به اتهام خود اعتراف و با معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

سرهنگ مرادی در پایان ضمن تشکر ازهمکاری شهروندان با پلیس خاطر نشان کرد: امنیت درجامعه حاصل مشارکت آحاد جامعه است و از شهروندان درخواست داریم هر گونه موارد مشکوک را با تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار