دهقان نیری مدیر کل صداوسیمای مرکز همدان شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150772
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
شاخص : آئین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای استان همدان برگزار و دهقان نیری به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز همدان معرفی شد.

به گزارش شاخص به نقل از تسنیم، علی دارابی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای استان همدان که با حضور مدیران استان و شهرستان در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد اظهار داشت:آقای میسر به مدت ۶ سال مدیر صدا و سیمای استان در همدان است که احیای قطب انیمیشن در کشور و کسب رتبه‌های برتر در بین مراکز استانها را در این سالها داشته است.

وی با توجه به درخواست برخی از کارکنان صدا و سیمای همدان گفت: بعد از آیین تکریم و معارفه در صدا و سیما جلسه‌ای داریم و تا تک به تک به مشکلات خانواده صدا و سیما در همدان رسیدگی نکنم در همدان می‌مانم و حتما به مسائل رسیدگی می‌کنم.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با بیان اینکه بر حسب برنامه سازمان صدا و سیما مدیران در ۲۵ سالگی بازنشسته می‌شوند، افزود: چون کار در رسانه جز مشاغل سخت و زیان بار است .

دارابی تصریح کرد: به امید خدا سازمان از دانش و تجربه آقای میسر استفاده می‌کند ضمن اینکه آقای دهقان نیری نیز سالها در بخش‌های مختلف صدا و سیما خدمت کرده‌اند و کار شاخص پیرغلامان اهل بیت نیز از خدمات مدیرکل جدید همدان است.

وی با بیان اینکه از ایشان خواسته‌ام تا قدر نیروهای خدوم و شایسته استان را بداند چرا که همدان با استان‌های کم برخورداری که نیرو به آنجا وارد می‌کنیم تفاوت دارد و این استان باید نیرو به سایر استان‌ها و سازمان صادر کند.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه تیمی که از تهران آمده در مرکز همدان مستقر می شوند گفت: این اقدام به منظور رسیدگی به مشکلات همکاران ما انجام می‌شود.

دارابی بیان کرد: صدا و سیما با بیش از ۱۴۵ شبکه رادیو تلویزیونی به ۳۵ زبان فراملی در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد و ما ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده غرب کشور در فاصله کوتاهی “رادیو امید” را در مناطق زلزه زده راه‌اندازی کردیم تا مسائل و مشکلات مردم را بیان کنیم.

وی در پایان تاکید کرد : ما باید هم زبان مردم باشیم و هم خدمات مسئولان را به جامعه انتقال دهیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار