دور جدید حذف یارانه نقدی خانوارها آغاز شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63773
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۲
شاخص : همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که 25 تیر 94 صورت گرفت دور جدیدی از حذف غیر نیازمندان از یارانه نقدی اجرا شد.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص،همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که ۲۵ تیر ۹۴ صورت گرفت دور جدیدی از حذف غیر نیازمندان از یارانه نقدی اجرا شد.

با توجه به الزام دولت مبنی بر شناسایی و حذف افراد پردرآمد و غیر نیازمند به یارانه نقدی و همزمان با پنجاه و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی که در ۲۵ تیر ۹۴ انجام شد، خانوارهای جدیدی شناسایی و یارانه آنها حذف شد.

برخی از شهروندان در تماسی از حذف یارانه خود خبر داده و اظهار داشتند: با وجود اینکه کارمند بوده و درآمد آن چنانی ندارند و عده‌ای با داشتن ۲ فرزند از حذف یارانه نقدی خود و خانواده انتقاد کردند.

طبق اعلام قبلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کسانی که یارانه نقدی‌شان حذف شده و نسبت به این موضوع اعتراض دارند، می‌توانند به سایت یارانه ۱۰، به نشانی  http://www.yaraneh10.ir/prs/ مراجعه کرده و علاوه بر آگاهی از وضع یارانه خود در صورت داشتن اعتراض این موضوع را از طریق آن سایت اعلام کنند.

از ابتدای پرداخت یارانه نقدی از ۲۸ آذر ۸۹ که طبق قانون باید تا ۲۸ آذر ۹۴، ادامه داشته باشد، تا کنون بیش از ۱۶۹ هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به مردم پرداخت شده است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبعدانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار