دولتی‌ها هر چه سریع‌تر بدهی‌های خود را به سازمان اوقاف بپردازند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 43925
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۳ - ۷:۴۲
محمدی:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از فعالان حوزه وقف در استان قزوین در جمله‌ای خطاب به سازمان‌های دولتی عنوان کرد: بهتر است دولتی‌ها هر چه سریع‌تر بدهی‌های خود را به سازمان اوقاف بپردازند.

به گزارش شاخص، داوود محمدی صبح امروز در همایش تجلیل از فعالان حوزه وقف در استان قزوین که با عنوان “همه واقف باشیم” برگزار شد، داشتن نقشه راه را از ملزومات سازمان اوقاف برشمرد و افزود: داشتن نقشه راه با هدف گذاری صحیح نیاز به استناد به اصول و مبانی علمی دارد که باید در دستور کار این سازمان قرار بگیرد.

وی تغییر نگاه مسئولان به وقف را از جمله عوامل موثر در اقتصاد مقاومتی عنوان و بیان کرد: نگاه ما به مسئله وقف یک نگاه مصرف گرایانه است، در حالی که اگر به موقافات موجود به عنوان منبعی برای تولید نگاه شود، می تواند تاثیر زیادی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی ایفا کند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به عرصه های جدید پیش روی واقفان و گستردگی حوزه وقف اشاره و تصریح کرد: باید در چهارچوب قوائد شرعی وقف، وارد حوزه های جدیدی همچون تحرک در تولید، بهداشت و سلامت و محیط زیست شد.

محمدی در جمله‌ای خطاب به سازمان های دولتی عنوان کرد: بهتر است دولتی ها هر چه سریعتر بدهی های خود را به سازمان اوقاف بپردازند.

این مسئول خاطرنشان کرد: نقش اوقاف در برنامه ششم توسعه بسیار کمرنگ بوده و ما منتظر یک برنامه دقیق از مسئولان این سازمان در رابطه با برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۴ هستیم.

انتهای پیام/۳۰۰/پ۲/ع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار