دولت اقدامات موثری در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال انجام داده‌است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 117570
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۴۳
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی مدعی شد:
شاخص : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: دولت تدبیر و امید در سال آخر دوره خود قرار دارد و با وجود تمام کمبودها و نامهربانی‌ها اقدامات موثری با محوریت پایبندی به قانون و نظام در کنترل تورم، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال داشته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، محمد علی جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در آیین تکریم و معارفه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: استان زرخیز قزوین در سه محور کشاورزی، صنعت و گردشگری گام‌های قابل توجهی برداشته اما در بخش کشاورزی نسبت به سایر بخش‌ها موفق‌تر عمل کرده است.

وی با اشاره به رشد بیش از ۵ درصدی بخش کشاورزی در سال ۹۴ اذعان داشت: با توجه به برنامه ششم توسعه تا پایان سال ۹۹،  شاهد رشد ۵ درصدی  در عرصه کشاورزی در سراسر کشور خواهیم بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در ادامه افزود:  با مطالعاتی که در دشت قزوین انجام گرفته؛ افزایش تولیدات با کیفیت بهتر را برای آینده نه چندان دور پیش بینی کرده‌ایم.

این مسوول تصریح کرد: طی دو سال گذشته استان در بیشتر شاخصه‌های بخش کشاورزی رشد مثبت و در مسائل علمی و فنی گام‌های رو به جلویی بر داشته است.

جوادی با بیان اینکه استان قزوین قطب کشاورزی کشور است، گفت: با اقدامات انجام گرفته امیدواریم استان قزوین در حوزه صادرات عمده محصولات کشاورزی به خارج، صنایع تبدیلی و تنظیم بازار موفق باشد.

وی با اشاره به ساختار نیروی انسانی در عرصه کشاورزی عنوان کرد: تربیت مدیران جوان در برخی استان‌ها به صورت پایلوت اجرایی شده تا در آینده کشور در زمینه مدیریت و روند اجرای برنامه‌ها به مشکل برنخوریم؛ در سند دوم نیز توسعه منابع انسانی وزارت کشاورزی مورد توجه قرار گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: دولت تدبیر در سال آخر دوره خود قرار دارد و با وجود تمام کمبودها و نامهربانی‌ها اقدامات موثری با محوریت پایبندی به قانون و نظام در کنترل تورم، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال داشته است.

این مسوول در پایان از اقدامات نیاز علی ابراهیم پاک تقدیر نموده و علی اکبرمتقی فرد را به عنوان رییس جهاد کشاورزی استان منصوب کرد.

انتهایی پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار