دولت باید به هر ایرانی بالای 100هزار تومان یارانه دهد
کد خبر: 115076
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
شاخص : دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در تاریخ ایران، خیانت های آمریکا و انگلیس به وفور دیده شده است، اینکه برخی به دنبال نصرت گرفتن از آنها هستند، سخت در اشتباهند.

به گزارش شاخص نیوز، سرلشگر محسن رضایی فرمانده سابق سپاه در مراسم بزرگداشت فرماندهان شهید و حماسه آفرینان دفاع مقدس که در مسجد لولاگر برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس چراغ راه آینده ماست مشروط بر این که آن را کور نکنیم.
فرمانده سابق سپاه افزود: انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دو حادثه عظیمی بود که دنیا را تکان دادند و ما باید از این دو درس بگیریم.
وی ادامه داد: برخی اشکال می گیرند که چرا جنگ اینقدر طول کشید و اینقدر شهید دادیم؟ نمی‌گویند که چرا شکست نخوردیم و اوضاع کشور ساقط نشد؛چون نمی‌خواهند که این دو چراغ روشن بماند.
وی افزود: عده ای می خواهند راه دفاع مقدس قطع شود و از آن دوران درس گرفته نشود و نسل چهارم و پنجم این راه را ادامه ندهند.
سرلشگر رضایی تصریح کرد: تکیه برخدا، امامت و رهبری و مردم سه عامل تاثیر گذار و کلیدی در موفقیت ما در انقلاب و دفاع مقدس بود.
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: در تاریخ ایران، خیانت های آمریکا و انگلیس به وفور دیده شده است،  اینکه برخی به دنبال نصرت گرفتن از طریق  آنها هستند، سخت در اشتباه هستند.
وی ادامه داد: امام(ره)به این دلیل امریکا را شیطان بزرگ می نامیدند، چون تجربه تاریخی پشت سر آن بود و پس از آن هم تکرار شد. اگر ما به یاری کنندگان آمریکا در منطقه همچون مرسی در مصر، صدام در عراق و غیره نگاه کنیم می بینیم که به چه سرنوشتی دچار شدند.
فرمانده سابق سپاه مشکلات کشورهای مسلمان را ناشی از نداشتن رهبری در آنها دانست و گفت: نداشتن رهبر در کشور های مسلمان لطمات بسیاری به آنها وارد کرده آنها در باتلاق فرو رفته اند.اگر در کشورمان امام و رهبری نبود جمهوری اسلامی هم وجود نداشت.
وی افزود: ما نباید دیگران را جای امام و رهبری در جامعه تعریف کنیم.اگر آقایان بخواهند دیگران را جای آنها قرار دهند ما نیروهایمان متلاشی می شوند و دیگر جامعه ای نخواهیم داشت و ما باید امام و رهبری را حفظ کنیم.
سرلشکر رضایی اظهار داشت: مردم پایه اصلی نظام را تشکیل می‌دهند، اگر امروز بخواهیم باکری ها، همت ها، قاسم سلیمانی ها باشند و از دل نظام بیرون بیایند، باید در بین مردم برویم و به آنها اعتماد کنیم.
وی ادامه داد: ما در قدرت دفاعی و نظامی محرومیت بیشتری داشتیم و به این اقتدار رسیدیم که همه تجهیزاتمان را خودمان تولید کنیم. ما یارانه ها را از فروش گاز و نفت و گازوئیل و بنزین پرداخت می کنیم و چیزی نزدیک به ۹۰تا۱۰۰هزار میلیارد تومان از این منابع در آمد زایی داریم و این پول ۲ برابر پرداخت سال اول پرداخت یارانه است.دولت باید به هر فردی بالای۱۰۰هزار تومان یارانه بدهد.چرا دولت شفاف سازی نمی‌کند و به مردم پاسخ نمی‌دهد؟
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به انتخابات پیش رو  گفت: ما در آینده مسائل جدی پیش رو داریم و توصیه ما این است که بحث های انتخاباتی را زود شروع نکنند و مراقب باشیم  دشمنان به دنبال توطئه هستند.انها به دنبال این هستند که ضعف هایی که درفتنه سال۸۸ داشتند را برطرف کنند و با دوقطبی کردن انتخابات به نظام ضربه وارد کنند و ما بایدبه شدت هوشیار باشیم.
وی ادامه داد: دشمنان نظام با جمع کردن منافقین در پاریس،حزب دموکرات کردستان عراق و اشرار سیستان در پاکستان را جمع کردند و در حال تشکیل لشکر ۴ تا ۵ هزار نفری هستند و با گرفتن بلیط و هتل آنها را در پاریس جمع کردند و در این بین عربستان سعودی بیش از ۴۰ میلیون دلار برای این تجمع هزینه کرده است و به دنبال ضربه زدن به نظام هستند. ماباید خیلی مراقب باشیم.
سرلشکر رضایی افزود:دشمنان اسلام به دنبال دوقطبی کردن دوقطبی کردن انتخابات هستند و می خواهند هیجانات را بالاببرند.عربستان میلیون ها دلار صرف شبکه های اجتماعی فارسی زبان کرده تا هیجانات را بالا ببرد.و زمانی که شلوغی اتفاق افتاد ما از روز قبل منافقین و دموکرات ها را در ۵ تا ۶ مراکز استان با شکل مردم می فرستیم و به محض اینکه زد و خوردی اتفاق افتاد نمیگذاریم که همچون فتنه ۸۸ قائله ظرف ۶ ماه جمع شود و به دنبال این هستند که حداقل به ۳ تا ۴ سال فتنه در جریان باشد و اوضاع کشور را به هم بزنند.باید به شدت مراقب باشیم.واین خیلی خطرناک است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: آقایانی که برای انتخابات ستاد می زنند مراقب باشند که چه کسانی در ستاد فعالیت می کنند چطور می شود که در مذاکرات هسته ای ما، یک عامل نفوذی می آید و بغل گوش مذاکره کنندگان ما مهمترین اطلاعات را در اختیار آمریکا قرار می دهد؟ ما باید خیلی مراقب باشیم، یک توطئه ای در راه است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ما از همه جناح ها می خواهیم که رقابت بکنند و این رقابت نباید دوقطبی بشود که باعث براندازی و ناامنی می شود.همه ما باید مراقب باشیم و من به عنوان سرباز این نظام هشدار می دهم و رمز عبور از این توطئه ها اتکا به نصرت الهی، امامت، رهبری و مردم است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار