دولت به امید برجام نفس نکشد/ مسئولان به وظایف قانونی، ملی و دینی خود عمل کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157326
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
امام جمعه شهرستان آبیک:
شاخص : امام جمعه شهرستان آبیک گفت: نباید دولت به امید برجام نفس بکشد چراکه تکیه به منابع داخلی تنها راه حل برون رفت از مشکلات است.

حجت‌الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهرستان آبیک در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار کرد: بیکاری، گرانی و بی اعتنایی به مردم زخم‌هایی هستند که مسئولان باید نسبت به رفع آن‌ها اقدام جدی انجام دهند.

وی افزود: این مسئله که برخی مسئولان حقوق‌های نجومی بگیرند و در مقابل مردمی هستند که با حقوقی ناچیز به سختی هزینه‌های زندگی را تامین می‌کنند؛ یک زخم است.

موسوی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور و هیئت دولت باید این زخم‌ها را مداوا کنند تا شاهد مشکلات در جامعه نباشیم گفت: آمریکا پشت پرده اغتشاشات اخیر بود و فتنه گران داخلی هم در آن سهیم بودند.

امام جمعه شهرستان آبیک با تحلیل اتفاقات رخ داده در دی ماه امسال خاطرنشان کرد: فتنه‌گران، اعتراضات به‌حق مردم نسبت به بیکاری و گرانی را با شعارهای انحرافی و اقدامات ساختارشکنانه به آشوب کشیدند.

کم‌کاری مسئولان واقعا توجیه پذیر نیست

وی تصریح کرد: کم‌کاری مسئولان واقعا توجیه پذیر نیست؛ آقای رئیس جمهور و هیئت دولت باید شب و روز برای مردم و حل مشکلات آن‌ها کار و خدمت کند چراکه این تکلیف اصلی دولت است اما متاسفانه شاهد هستیم که چنین اقدامی صورت نمی‌گیرد.

موسوی با بیان اینکه رئیس جمهور و مسئولان دولت باید از مسئله برجام چشم بپوشند اضافه کرد: نباید دولت به امید برجام نفس بکشد چراکه تکیه به منابع داخلی تنها راه حل برون رفت از مشکلات است.

امام جمعه شهرستان آبیک ادامه داد: وقتی مسئولان ما به طور جهادی برای مردم کار کنند آن وقت است که این زخم‌ها آرام آرام التیام می‌یابد و دیگر مشکل حقوق‌های عقب افتاده کارگران، نبود اشتغال و گرانی را نخواهیم داشت.

اروپا و آمریکا هر دو تیغه یک قیچی در مسئله برجام هستند

وی با بیان اینکه مردم همواره حامی انقلاب و نظام هستند گفت: انقلاب اسلامی رحمت الهی از سوی خدوند برای مردم بود و ملت ایران هم این را به خوبی می‌دانند.

موسوی تاکید کرد: اگر دولت و مسئولان ما به منابع داخلی تکیه کنند، تحریم‌های آمریکا هیچ اثری بر کشور نخواهد گذاشت؛ در این راستا همه باید همت کنند تا چرخ تولید کارخانجات تعطیل شده بچرخد و از توانمدی‌های جوانان استفاده کنند.

امام جمعه شهرستان آبیک با اشاره به اینکه دولتمردان باید تحلیل درستی از مسائل بین المللی داشته باشند ادامه داد: اروپا و آمریکا هر دو تیغه یک قیچی در مسئله برجام هستند و با نقشه‌هایی که طراحی می‌کنند درصدد هستند تا امنیت، آزادی و استقلال ایران اسلامی را قیچی کنند.

وی در پایان افزود: بهترین راه برای جلب رضایت مردم و حل مشکلات این است که مسئولان به وظایف قانونی، ملی و دینی خود عمل کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار