دولت تدبیر و امید بدون رودربایستی در اسرع وقت جلوی غارتگران بیت‌المال را بگیرد/ رفتارهای بچگانه را کنار بگذارید تا بیش از این ضرر نکنید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 110398
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۰۳
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید باید بدون رودربایستی و در اسرع وقت جلوی غارتگران بیت‌المال را بگیرد گفت: متخلفان زمین‌خواری در هفت‌سنگان رفتارهای بچگانه را کنار بگذارید تا بیش از این ضرر نکنید.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر قزوین با اشاره به اینکه مسوولیت یک امانت الهی است گفت: عده‌ای از مدیران از جایگاه و موقعیت شغلی خود سوء استفاده می‌کنند و به جای حل مشکلات مردم به نفع بستگان و اطرافیانشان تلاش می‌کنند.

وی گفت: اگر مردم عادی برای حل مشکلات خود به نهادها و ادارات مربوطه مراجعه کنند هیچ توجهی به آنها نمی‌شود اما اگر یک فرد خاص و مسوول، درخواستی داشته باشد بدون بررسی جوانب آن، تمام افراد اداره موظف به حل مشکل وی می‌شوند.

عابدینی گفت: مردم انتظار دارند قانون درهمه زمینه‌ها و بدون پارتی‌بازی به دقت اجرا شود.

امام جمعه قزوین با اشاره به زمین‌خواری در هفت‌سنگان گفت: عده‌ای همواره سعی دارند قانون را دور بزنند، به این افراد توصیه می‌کنم رفتارهای بچگانه را کنار بگذارند؛ وقتی مطلبی در نماز جمعه مطرح می‌شود ،قطعا تمام جوانب آن بررسی شده‌است؛ اینطور نیست که هرکسی هر چیزی را به ما بگوید و ما بدون بررسی آن را قبول کنیم.

وی هشدار داد: این آقایان بروند اشتباهات خود را از ریشه اصلاح کنند و اگر بیش از این در کار غلط خود پافشاری کنند بیشتر ضرر خواهند کرد.

عابدینی در پایان با تاکید بر لزوم برخورد با عاملان حقوق‌های نجومی گفت: دولت تدبیر و امید بدون رودربایستی و در اسرع وقت جلوی غارتگران بیت‌المال را بگیرد و اموال غارت شده را به بیت‌المال برگرداند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار