دولت یک تیم اقتصادی توانمند روی کار بیاورد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168935
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۴:۳۸
رییس اتاق بازرگانی استان قزوین:
شاخص : رییس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: باتوجه به شرایط حاکم در کشور یک تیم اقتصادی توانمند باید امور را بر عهده گیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، علیرضا کشاورز رییس اتاق بازرگانی استان قزوین در همایش روز صنعت و معدن که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار کرد: تامین مواد اولیه و بازار عرضه به ارتباطات بین‌المللی وابسته است.

وی با بیان اینکه وجود ارتباطات بین‌المللی یک ضرورت است، افزود: الویت ما باید بر مبنای اعتمادسازی به مدیریت کشور باشد.

این مسوول بیان کرد: باتوجه به شرایط حاکم در کشور یک تیم اقتصادی توانمند باید امور را بر عهده گیرد.

کشاورز ابراز کرد: باتوجه به شرایط نقدینگی در کشور، مشکلات ساختاری، بانک ها، صندوق‌های بازنشستگی و فساد اداری در کشور؛ اتفاقات باید قابل رصد باشد و شفاف سازی لازم صورت گیرد.

رییس اتاق بازرگانی استان قزوین تصریح کرد: مسوولین باید اشتباهاتشان را بپذیرند چراکه اقرار به اشتباه جایگاه کسی را تضعیف نخواهد کرد.

وی اظهار کرد: مشارکت گرفتن از نخبگان بخش خصوصی در اخذ تصمیمات یاری رسان خواهد بود و با حفظ این ارتباطات آسان‌تر می‌توانیم از مراحل دشوار بعدی عبور کنیم.

این مسوول تشریح کرد: قانون رفع موانع تولید برای کاهش نقدینگی تلاش می‌کند که این کافی نیست و  باید کاری کنیم که اصلی‌ترین جایگاه سودآوری بخش خصوصی صنعت باشد.

کشاورز تصریح کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید با هیئت و مجلس همراه باشد تا در شرایط تشدید تحریم‌ها با دریافت به موقع مشکلات نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار