دومین بوستان بانوان قزوین در شهرک مینودر افتتاح شد
کد خبر: 115420
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
با حضور مسوولان استانی و شهری؛
شاخص : دومین بوستان بانوان قزوین در زمینی به مساحت 1.5 هکتار در شهرک مینودر با حضور مسوولان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی در مراسم افتتاح دومین بوستان بانوان که روز گذشته با حضور مسوولان استانی و شهری صورت گرفت، اظهار کرد: این بوستان با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت یک و نیم هکتار در مدت زمان یک سال به بهره برداری رسیده است.

استاندار قزوین تصریح کرد: باید پروژه‌های شهری را با پایین‌ترین قیمت و بهره برداری بالا به اجرا درآوریم‎ و این مهم در دستور کار قرار گیرد.

وی جامعه بانوان قزوین را جامعه ای فعال، پویا و سر زنده دانست و گفت: بانوان مشارکت خوبی در همه حوزه های اجتماعی، فرهنگی و مدیریت شهری دارند.

نصرتی شهردار قزوین همچنین از ساخت ۲ بوستان بانوان دیگر در شهرک کوثر و جنب بوستان نرگس خبر داد و افزود: علاوه بر گونه های گیاهی مختلف به کار رفته در پارک بانوان ریحانه در فصل زمستان ۳۰ اصله درخت از درخت‌های کهنسال شهر به این بوستان انتقال داده می شود.

بیدخام مدیرکل بانوان و خانواده استانداری قزوین هم در این مراسم تاکید کرد: مسوولان باید در ایجاد فضاهای تفریحی و رفاهی مختص بانوان سرمایه‌گذاری کنند.

وی یادآور شد: بوستان تخصصی بانوان فضای بسیار مناسبی برای ورزش، تفریحات سالم و سلامت جسمی و روحی بانوان جامعه است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “دومین بوستان بانوان قزوین در شهرک مینودر افتتاح شد”

  1. نسرین گفت:

    بوستان بانوانی که روسری دختر سیزده یا چهارده ساله از سرش کنار میره سوت میزنن وسروصدا میکنن ومیگن اگه روسریتو نزاری میگم گشت ارشاد بیاد بدرد خودتون میخوره جایی درست کنین که دختران ما راحت بتونن با بلوز شلوار وبدون روسری ورزش کنند.انرزی شون رو تخلیه کنن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار