دومین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صنایع کوچک در قزوین گشایش یافت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66867
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
با حضور مسئولان کشوری استانی
شاخص : با حضور مسئولان کشوری و استانی دومین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک در محل نمایشگاه بین‌المللی قزوین گشایش یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، دومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های شهرک های صنعتی و صنایع کوچک عصر دیروز با حضور الفت مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرتضی روزبه استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی و صنعتگران در محل نمایشگاه‌های بین المللی قزوین گشایش یافت.

در این نمایشگاه بیش از ۵۰ تولیدکننده و صنعتگر استان انواع کالاهای خود شامل کاشی و سرامیک،قطعات خودرو، لوله، گرانول پی وی سی، مواد شوینده و پاک کننده، مواد غذایی، تولیدات صنعتی، لامپ، کانتینر، نوشیدنی، صنایع بسته بندی، محصولات خود را در بیش از ۵۰ غرفه در فضایی به مساحت سه هزار و ۸۰۰ مترمربع در معرض دید عموم علاقمندان قرار داده اند.

اهداف برگزاری این نمایشگاه ارائه آخرین دستاوردهای صنایع مختلف، ایجاد فضای تخصصی و آشنایی هر چه بیشتر متخصصان این بخش با تکنولوژی جدید،شناخت فضاهای جدید سرمایه گذاری و رشد پایدار، آشنایی صنایع کوچک با یکدیگر، آشنایی متخصصان و فعالان حوزه صنعت با توانمندی‌های صنایع کوچک، معرفی کالا و برندهای صنایع کوچک است.

استاندار قزوین در حاشیه این همایش با اشاره به نقش صنایع کوچک در توسعه اقتصادی به‌ویژه صادرات، اظهار کرد: خوشبختانه این نمایشگاه همزمان با سفر ۳۰ سفیر و رایزن اقتصادی از کشورهای مختلف برپا شده است.

این مسئول با تاکید بر ضرورت راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی تخصصی، تصریح کرد: ایجاد شهرک‌های صنعتی در حوزه های مختلف از جمله شهرک صنعتی انگور، شهرک صنعتی خودرو و زیتون می تواند نقش بسیار مهمی را در توسعه صنعت استان ایفاکند.

دومین نمایشگاه تخصصی توانمندی های شهرک های صنعتی و صنایع کوچک تا ۳۰ مرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید عموم پا بر جاست.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار