دومین نمایشگاه تخصصی کالاهای استاندارد در قزوین به پایان می‌رسد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79491
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۷:۰۵
تا ساعاتی دیگر؛
شاخص : مدیرکل استاندارد استان قزوین گفت: دومین نمایشگاه تخصصی کالاهای استاندارد با حضور واحدهای تولیدی و صنعتی تا ساعاتی دیگر در قزوین به پایان می‌رسد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمود رضا طاهری با اعلام اینکه دومین نمایشگاه تخصصی کالاهای استاندارد تا ساعاتی دیگر در قزوین به پایان می‌رسد اظهار کرد: این نمایشگاه به مدت سه روز در نمایشگاه بین المللی قزوین برای بازدید علاقمندان دایر شده بود.

مدیرکل استاندارد استان قزوین با اشاره به اینکه بیش از ۷۰۰ واحد تولیدی استان قزوین زیر پوشش استاندارد قرار دارد، بیان کرد: از این تعداد واحد تولیدی تنها میزبان ۱۰۵ واحد در دومین نمایشگاه کالای استاندارد هستیم که دلیل آن نیز کمبود فضا و مناسب نبودن فضاهای ۱۲ و ۲۴ متری برای بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ است.

این مسئول تصریح کرد: در این نمایشگاه تنها واحدهایی می توانند شرکت کردند که برای کالاها و یا خدمات تولیدی خود علامت استاندارد داشته و یا دارای مجوز فعالیت از اداره کل استاندارد بودند.

طاهری عنوان کرد: معرفی و حمایت از واحدهای تولیدی دارای پروانه استاندارد، ترویج فرهنگ استاندارد، افزایش آگاهی‌های اجتماعی و حمایت از واحدهای تولیدی دارای پروانه کاربرد نشان استاندارد از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاست.

وی در ادامه افزود: شرکت های تولیدکننده کالاهای مصالح ساختمانی، مواد غذایی، شوینده، آرایشی و بهداشتی، کابل، کاشی و سرامیک، لوازم خانگی، قطعات صنعتی وخودرو، موتورسیکلت که کالاهای استاندارد تولید می کنند محصولات خود را در معرض دید مردم قرار داده اند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار