دیدار جمعی از نخبگان بسیج اصناف با دادستان عمومی و انقلاب قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 137516
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۱
امروز صورت گرفت:
شاخص : دیدار صمیمی جمعی از نخبگان بسیج اصناف قزوین، با حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین پیش از ظهر امروز در دادسرا برگزار شد.

به گزارش شاخص؛ دیدار صمیمی جمعی از نخبگان بسیج اصناف قزوین، با حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین پیش از ظهر امروز در دادسرا برگزار شد.

علی مردانی‌فر فرمانده حوزه بسیج شهدای اصناف و بازاریان قزوین، عبدالحسین کولجی رییس اتاق اصناف و سرهنگ داوود بهرامی فرمانده سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین در این دیدار حضور داشتند.

مردانی‌فر به عنوان دبیر جلسه در ابتدا توضیحاتی از روند بسیج اصناف، دیدارهای با نماینده ولی فقیه در استان و حضور ایشان در میادین میوه و تره‌بار و پیگیری‌های صورت گرفته برای رفع مسائل بازاریان ارائه کرد.

در ادامه این جلسه اصناف و بازاریان قزوین مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند که توسط دادستان مورد توجه و در دستور کار قرار گرفت، همچنین حجت‌الاسلام صادقی نیارکی تصریح کرد: اگر مانند گذشته به آیات و روایات بازگردیم و عملکرد بازاریان براساس این اصول باشد قطعا رونق اقتصادی تضمین خواهد شد و بازارهای ما برمدار اسلامی بودن عمل خواهند کرد.

عکس: جواد امینی

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار