دیدار خدام امام رضا(ع) با جانبازان +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68125
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
شاخص : در خجسته میلاد ثامن‌الحجج (ع)، خدام امام رضا (ع) به دیدار جانبازان بیمارستان سلمان یاسوج رفتند.
به گزارش سرویس فرهنگی شاخص،در خجسته میلاد ثامن‌الحجج (ع)، خدام امام رضا (ع) به دیدار جانبازان بیمارستان سلمان یاسوج رفتند.
صبح امروز و در آیینی سراسر شور و نشاط معنوی، خدام امام رضا (ع) به دیدار جانبازان بیمارستان اعصاب و روان سلمان یاسوج رفتند.

در این آیین معنوی، همزمان با ورود پرچم گنبد امام هشتم (ع)، جانبازان بیمارستان سلمان یاسوج سیل اشک همراه با شادی به راه انداختند و هر یک از امام خود حاجتی خواستند.

خدام حرم امام رضا (ع) که با شاخه‌های گل و نبات متبرک به دیدار جانبازان رفته بودند شور رضوی در بیمارستان سلمان یاسوج ایجاد کردند.

در این دیدار یک ساعته، خدام حرم امام هشتم (ع) از قسمت‌های مختلف بیمارستان سلمان از جمله بخش فرهنگی و هنری این بیمارستان بازدید کرده و با فعالیت‌های جانبازان در زمینه‌های مختلف آشنا شدند.

جانبازان کهگیلویه و بویراحمدی نیز که با دیدن پرچم گنبد حرم مطهر و خدام آن حضرت به وجد آمده بودند از خدمات ارائه شده در بیمارستان و تکریم خود توسط مسئولان قدردانی کردند.

در بازدید خدام امام رضا (ع) از بیمارستان سلمان یکی از تابلوهای دست‌ساخت جانبازان به خدام حضرت ثامن‌الحجج(ع) تقدیم و همچنین توسط خدام حرم مطهر نشان ویژه خادمی حضرت به منوچهر هرمزپور رئیس بیمارستان سلمان تقدیم شد.

.
.
.
.
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:صراط

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار