دیدار فائزه هاشمی با سران بهائیت مصداق بارز نفوذ است
کد خبر: 102960
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: بهائیت یک شیطنت استعماری است که به جان مسلمانان انداخته‌اند و دیدار فائزه هاشمی با سران بهائیت مصداق بارز نفوذ است.

به گزارش شاخص نیوز، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان در جمع نمازگزاران مسجد امام خمینی (ره) قزوین اظهار کرد: خانم فائزه هاشمی به ملاقات سران بهائیان در ایران رفته و در خانه آن‌ها که دو نفر مرد و تعدادی خانم بی‌حجاب هستند حضور پیدا کرده، با آن‌ها صمیمانه گرم گرفته و به صحبت نشسته و اعتقاد هم دارد که کار درستی انجام داده است.

وی تصریح کرد: شما می‌دانید که بهائیت دین نیست بلکه یک بدعت استکباری و استعماری است. این بدعت و پدیده شوم استکباری و استعماری را ایجاد کردند تا به جان دین خدا بیندازند.
امام‌جمعه قزوین ادامه داد: این پدیده جزء منحوس‌ترین و منفورترین جریان‌هاست که نه نام فکر، نه مذهب و نه دین را می‌توان بر روی آن گذاشت و باید بگوییم که «بهائیت یک شیطنت استعماری است» که به جان مسلمانان انداخته‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: یک کسی به نام فائزه هاشمی با آن اعتبار خانوادگی آمده با آن‌ها ملاقات کرده تا به دنیا نشان دهد که این‌ها برای ما قابل قبول هستند.
وی تأکید کرد: پیش از پیروزی انقلاب هم بهائی‌ها در ذهن ملت ما و حتی یهودی‌ها و مسیحی‌های مملکت ما منفور بودند چرا که همه می‌دانند این پدیده یک آفتی است که به جان کشورهای اسلامی انداختند تا به مطامع‌شان دست پیدا کنند.
عابدینی اضافه کرد: مهم‌ترین پایگاه بهائی‌ها در سرزمین‌های اشغالی و رژیم غصبی- صهیونیستی است و انگار که از آن جا رهبری و هدایت می‌شوند و قوی‌ترین و جدی‌ترین حامی این پدیده شومِ استعمار ساخته، صهیونیست‌ها، امریکایی‌ها و انگلیسی‌ها هستند.
امام‌جمعه قزوین افزود: نباید یک کسی با استفاده از اعتبار خانوادگی خود که به برکت جمهوری اسلامی و خون شهیدان به‌دست آورده، دست به خیانت بزند.
وی گفت: اگر مجبور می‌شویم گاهی حرفی را بزنیم به این خاطر است که اگر نگوییم دینمان از ما گلایه می‌کند و دینمان را به دینمان ادا نکرده‌ایم و اگر این را نگوییم قدم به قدم نفوذ می‌کنند و این حرکت مصداق بارز نفوذ بود.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: از خدا می‌خواهیم انقلاب، خون شهیدان و زحمات امام (ره) را از شرِّ آدم‌های نمک‌نشناس که هر چه دارند از انقلاب و دین دارند اما علیه دین اقداماتی می‌کنند، محفوظ و مصون بدارد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار