دیدار پنهانی و شبانه شهیندخت مولاوردی با سیده حمیده زرآبادی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95885
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۲۶
در راستای سناریوی تخریب قاضی پورصورت گرفت:
شاخص : پس از دیدار پنهانی شهیندخت مولاوردی با حمیده زرآبادی نماینده منتخب مردم قزوین، زرآبادی در ساعت 2 بامداد بیانیه تندی را برعلیه نادرقاضی‌پور نماینده مردم ارومیه صادر کرد.

به گزارش شاخص نیوز ؛ پس از دیدار پنهانی شهیندخت مولاوردی با حمیده زرآبادی نماینده منتخب مردم قزوین، زرآبادی در ساعت ۲ بامداد بیانیه تندی را برعلیه نادرقاضی‌پور نماینده مردم ارومیه صادر کرد.

به نظر می‌رسد مولاوردی سعی دارد تا با دیدار با نماینده‌های زن مجلس شورای اسلامی و با دامن زدن به مسائل مربوط به زنان، از آن‌ها در جهت دست‌یافتن به اهداف دولت بهره‌برداری کند.

این تحرکات مولاوردی در شرایطی صورت می‌گیرد که اظهار نظر اخیر وی در خصوص وجود یک روستا در استان سیستان و بلوچستان که تمام مردان آن اعدام شده‌اند، حاشیه هایی به همراه داشت و موجب اعتراض مردم این استان و اعلام جرم برعلیه وی شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر : راه دانا

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “دیدار پنهانی و شبانه شهیندخت مولاوردی با سیده حمیده زرآبادی”

  1. محمد گفت:

    سلام
    خانم زرابادی وقتی در شورای انتخاب اصلاح طلبان سرخ و سفید میشود و از امدن ایت الله وحید اطلاع دقیقی ندارد و در انتخابات باری به هر جهت و بدون برنامه است و از قضا اصلاح طلبان کسی را ندارند و در جشن کذایی به گفته بینده گان الت دست عده ای است که شعار حمایت از فتنه و زبیر زمان میدهند ایا می تواند از خود اراده ای داشته باشد.
    حال باید منتظر مجلس بود! حمایت از فتنه ۸۸ در مجلس انتخابیه ایشان کمتر از مشارکت در فتنه نیست انهم اگربا سکوت همراه باشد لذا اعتبارنامه ایشان بیشتر از قاضی پور در خطر رد است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار