دیدار کارشناسان حوزه هنری با جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 169071
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
شاخص : به بهانه برگزاری «جشنواره ملی تئاتر مردمی بچه های مسجد» جمعی از کارشناسان حوزه هنری قزوین با جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) دیدار کردند.

به گزارش شاخص، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری به بهانه برگزاری «جشنواره ملی تئاتر مردمی بچه های مسجد» جمعی از کارشناسان حوزه هنری قزوین با جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) دیدار کردند.

در این دیدار «سرهنگ عباس برزگر» استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های دستگاه ها در جهت هم افزایی در فعالیت های فرهنگی را لازم برشمرد.

وی گفت: کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان قزوین فرصتی است تا ظرفیت های مادی و معنوی به نحو شایسته ای بسیج شوند که در این راستا می توان از همفکری و همراهی هنرمندان به نحو احسن بهره جست.

وی حمایت از فعالیت های فرهنگی هم راستا با ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را ضروری برشمرد.

در این جلسه «علی هوشمند» – رییس حوزه هنری قزوین- ضمن ارائه گزارشی از برنامه های پیش روی این مرکز، برگزاری جشنواره ملی تئاتر مردمی بچه های مسجد با حضور بیش از یکصد هنرمند از اقصی نقاط کشور و اجرای نمایش هایی با موضوع و محتوای ارزشی در مساجد شهر قزوین را فرصتی مغتنم در راستای مردمی کردن هنر، ایجاد ارتباط با قشر جوان و مومن، کشف استعدادهای درخشان و حمایت از آثار فاخر برشمرده گفت: در این جشنواره علاوه بر درج آرم و نشان کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان در پوستر ها، بیلبرد، فیکسچرها به ویژه در مراسم اختتامیه (جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد) با حضور داوران و هنرمندان کشور از مقام چهار نمایشگر شهید استان تجلیل به عمل خواهد آمد.

گفتنی است: در این دیدار کارشناسان واحدهای تخصصی به ارائه گزارش از فعالیت های صورت گرفته پرداختند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار