دیدنی‌ترین مکان‌های گردشگری در سال ۲۰۱۶ + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88006
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
شاخص : با دیدنی‌ترین مکان‌های گردشگری سال 2016 را در این گزارش آشنا شوید.
به گزارش خبرنگار شاخص نیوز ، با دیدنی‌ترین مکان‌های گردشگری سال ۲۰۱۶ را در این گزارش آشنا شوید.
ایسلند، گرین لند و نروژ. دیگر ساحل را فراموش کنید. همان طور که در این تصویر مشاهده می‌کنید مکان‌های بکر و دور افتاده بیش از پیش جذاب هستند. این تصویر چشم‌نواز متعلق است به آبشار گودافوس در ایسلند. بهترین زمان برای رفتن به این مکان‌های دیدنی از خرداد تا مهر گفته شده‌است.
از دیدنی‌ترین مکان‌های گشتنی در سال 2016
ماداگاسکار از دیگر مکان‌های دیدنیست. در ماداگاسکار بیش از ۸ هزار گونۀ حیوانی یافت می‌شود. علاوه بر حیات وحش زیبای آن، شما می‌توانید از درخت شگفت‌انگیز و هزارساله ای که در اَوِنیو آو بُواباسواقع است، دیدن کنید. ماداگاسکار سرزمینی است که زمانی محل زندگی داسناسورها بوده است. بهترین زمان برای دیدن این مکان از اردیبهشت تا آذر پیشنهاد شده‌است.
از دیدنی‌ترین مکان‌های گشتنی در سال 2016
کشور ما نیز به عنوان یکی از زیباترین مکان‌های دیدنی در جهان معرفی شده است. مسجد شیخ لطف الله در اصفهان به عنوان یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری در ایران معرفی شده، که بهتر است ما دیدن آن را از دست ندهیم.  مدارس و مساجد زیبا و همچنین خوردن غذاهای لذیذ سنتی در کنار زاینده رود از جاذبه‌های دیدنی ایران است. بهترین زمان برای گشت وگذار در این منطقه از اسفند تا اردیبهشت است.
از دیدنی‌ترین مکان‌های گشتنی در سال 2016
 تایوان که نام اصلی آن «ایی ها فورموسا» است  از دیگر مکان‌های دیدنی است که کوه‌هایش پوشیده از درخت و گیاهان مختلف است. چای و غذای‌های تایوانی باطعم مخصوص، بازارهای شبانه، کوچه‌های کوچک با فانوس‌های کاغذی از زیبایی‌های این مکان هستند.
بهترین زمان از فروردین تا بهمن است که در این زمان می‌توانید شاهد شکوفه‌دادن‌ها درختان گیلاس، جشنواره فانوس‌ها و روز صلح در این کشور باشید.
از دیدنی‌ترین مکان‌های گشتنی در سال 2016

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار