دیدگاه برادر شهید رزازیان در مورد بازسازی حرم امام(ره) - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61109
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۰۰
حرف‌هایی که شنیدنی است
شاخص : برادر شهید رزازیان در انتقاد به بازسازی حرم امام(ره) خطاب به افرادی که پافشاری به این موضوع داشتند می‌گوید که کاری کردید که طینت درونتان که پول‌پرستی و مقام‌پرستی است آشکار شد.

به گزازش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، چند مدتی است که در فضای مجازی و اجتماعی عکس‌هایی از حرم امام خمینی(ره) و مراحل بازسازی و بازدید مسئولین از آن منتشر می‌شود که بازخوردهای متفاوتی نیز داشته است.

دیدگاهی که در ادامه می‌خوانید انتقاد برادر شهید مرتضی رزازیان از بازسازی حرم امام است.

رزازیان:

والله چه عرض کنم! برادر دانشجوی شهیدم مرتضی رزازیان که پس از ۳۲ سال مفقود بودنش پیکر مطهرش (در اردیبهشت ماه سال جاری) با حضور انبوه مردم تشییع گردید.

 آیا (اینکه) مزا خودش ساده ساده و خاکی باشد و مزار مراد و امامش که به خاطر خدا زندگی کرد و در قلب همه مومنین جا گرفت به خاطر ساده بودن زندگی امام خودش بسیار ساده زندگی کرد تا به شهادت رسید اینگونه پول مردم و یا بیت‌المال را خرج مزار مبارک اماممان کنید!

 آیا با این پول نمی‌توانستید صندوق قرض الحسنه‌ای باز کنید بنام امام و به نیاز مندان می‌دادید هم شما ثواب زیادی می‌برد و هم جایگاه امام را بین مردم خیلی بالاتر می‌بردید و هم جایگاه خانواده امام را؟

 شایدا ما خانواده شهدا اشتباه کردیم که امام را نعوذبالله درست نشناختیم که در جماران بسیار ساده زندگی می‌کرد و به‌خاطر سادگیش و ایمان قویش همه شهدا و خانواده‌های شهدا و عموم پابرهنه‌ها او را دوست داشته و دارند و اگر به‌خاطر روسای جمهوری کشورهای دیگر این کار را کردید که مهمان می‌آیند هز چه ساده تر یاشه که بهتره تا این همه خرج!

غفقلغ

خلاصه کاری کردید که طینت درونتان که پول پرستی و مقام پرستی است آشکار شده بدون آنکه خودتان بفهمید ولی مردم شماها را خوب شناخته‌اند که در پشت عکس امام کارهای خلاف نظر امام انجام می‌دهید در حالیکه امام حی و زنده که دارد با سادگی زندگی می‌کند را فراموش کرده‌اید.

 آیا نمی‌توانستید از مردم عاشق امام نظرخواهی می‌کردید تا نظر مردم را که ادعا می‌کنید مردمی هستید می‌پرسیدید که موافق این همه تجملات هستند یا خیر؟ خلاصه خودتان پرونده خودتان و نوع طرز فکرتان را برای مردم خوب آشکار کردید.

خدا به دادتان برسد که از امام می‌گویید ولی ضد راه امامی که حاضر نبود در نجف اشرف که گرما بیداد می‌کرد کولر داشته یاشد یا پنکه روشن نماید. آیا نباید از روش امام درس گرفت که اهل تجملات نبوده و باید ساده زندگی کرد.

 شماها امام را بدجوری برای نسل آینده معرفی کردید در حالیکه امام ما ساده و بی‌آلایش و با مردم پابرهنه همیشه زندگی می‌کرد نه با پول دارهای بی‌ایمان.

 امام ما مثل پیغمبر زندگی می‌کرد ولی شما امام ما را بد جوری معرفی می‌کنید. بیائید توبه کنید و از خانواده شهدا و مردم فقبر و زحمت‌کش و عاشق امام عذر خواهی کنید شاید امام هم شما را ببخشد.

resized_1059482_203

در حرف‌هایتان نگویید این‌ها که مخالفند یا حسودند یا نادان که این عذر بدتر از گناه است ما خانواده شهدا صادقانه به پسر حاج احمد آقا حسن آقای عزیز می‌گوئیم مواظب دوری‌بری‌های (اطرافیان) خودش باشد یک مقدار به این خانواده شهدا در جنوب شهر سری بزند و زندگی آن‌ها را از نزدیک ببیند.

به خدا قسم خیلی از این‌ها به امامشان اقتدا کردند و زندگی ساده را انتخاب کردند. چرا امام ما را این‌گونه به مردم آینده معرفی کردید؟ چرا ؟ حاج حسن آقای عزیز چگونه جواب امام را می‌خواهید بدهید؟

برای ریال به ریال این بنای جدید هم به امام جواب بدهید هم به مردم شهید پرور و امام دوست!

اگر فکر می‌کنید که حرف‌های خانواده شهدا راست نیست یک نظرسنجی در مورد این ساختمان مجلل بگذارید و با گفتن واقعیت که چقدر پول بیت‌المال راخرج کرده‌اید نظر مردم را صریحا بخواهید شاید ماها اشتباه می‌کنیم شاید من‌بعد هم ما باید دنبال پول بریم و مجلل زندگی کنیم! مثل دیگر امام دوستان جدید! شاید!

انتهای پیام/۲۰۰/ت۲/م

عکس/ مراحل بازسازی حرم امام خمینی(ره)

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار