ذوق زدگی از انتصاب یک مدیر با نصب بنر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65221
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
شاخص : در سالی که مقام معظم رهبری براقتصاد مقاوتی تأکید فرموده اند وکشورمان نیز در حال مقابله با مشکلات اقتصادی است، چاپ بنرهای رنگارنگ تبریک چه از طرف مردم و چه از طرف سازمان های دولتی، چه پیامی می‌تواند داشته باشد؟

به گزارش پایگاه خبری شاخص و به نقل از  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، طی هفته های گذشته شاهد نصب بنرهای مختلف تبریک، در برخی از نقاط شهر الوند بوده ایم که انتصاب یکی از مدیران شهر را با متن های مختلف تبریک گفته اند.

اگر به زیر نویس بنر های جمع آوری شده و نیز بنر های موجود توجه ایی اجمالی داشته باشیم، این نکته مشهود خواهد بود که تعدادی از این بنر ها از سوی سازمان های وابسته به شهرداری، و تعداد زیاد دیگر، توسط اشخاص حقیقی نصب شدند.

در ابتدایی ترین اقدام، پس از سکوت خبری جلسه تودیع و معارفه شهردار ، روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تعدادی بنر را در میدان لاله، میدان بسیج و دیگر نقاط نصب کرد که این بنر ها پس از چند روز جمع آوری شدند که در متن بعضی از این بنرها، شورای اسلامی شهر به انتخاب بجا و شایسته خود تبریک گفته بود!

اما با توجه به گذشت ۲۰ روز از انتصاب شهردار محترم، تعدادی از این بنر ها هنوز هم جمع آوری نشده اند، که شاید نشان‌دهنده ذوق‌زدگی نصب کنندگان آنها از این انتصاب باشد.

همچنین جدای از درج پیام های تبریک مطبوعاتی، یکی از وبگاه های سازمانهای وابسته به شهرداری که مدت زیادی به روز رسانی نشده بود، این خبر را به عنوان خبر اول خود منتشر کرد که این خبر هنوز هم، صدر نشین دیگر اخبار است.!

برهمین اساس، خبرنگار کنجکاو ما برای جویا شدن از میزان هزینه چاپ این‌گونه بنرها با یکی از عزیزانی که نامش روی یکی از این بنرها چاپ شده بود سخن گفت که وی نیز هزینه چاپ آن را متری ۸ هزار تومان اعلام کرد( بدون هزینه اجاره داربست).

به هر حال، در سالی که مقام معظم رهبری براقتصاد مقاوتی تأکید فرموده اند وکشورمان نیز در حال مقابله با نوسانات و مشکلات اقتصادی است، چاپ این‌گونه بنرهای رنگارنگ چه از طرف مردم و چه از طرف سازمان های دولتی، چه پیامی می‌تواند داشته باشد؟ آیا برترین تبلیغات برای یک مدیر، همان عملکرد مثبت و مؤثر وی در طول دوره مسئولیتی او نیست؟

در اینکه جناب آقای لطفی منتخب اعضای شورای اسلامی و منتخب همه مردم شهر الوند هستند هیچ شکی نبوده، و موفقیت ایشان در عرصه مسئولیتی، حتماً مایه سربلندی همه مردم بوده و رونق عمرانی و خدمات شهری را به دنبال خواهد داشت، اما اینگونه اقدامات موجب ایجاد شائبه های زیادی خواهد بود که بنا به نظر اکثر همشهریان خوشایند نیست.

تصاویر مرتبط با این خبر را می توانید از اینجا مشاهده کنید

انتهای پیام/۱۰۰/د

مطالب مرتبط

برچسب ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار