رئیس جمهور به قزوین سفر می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 133505
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۳:۵۵
به منظور افتتاح چند طرح؛
شاخص : رئیس جمهور هفته آینده برای افتتاح چندین طرح صنعتی، کشاورزی و تولیدی و شرکت در مجمع جهانی شهرهای اسلامی به قزوین سفر می کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، و تعدادی از اعضا هیئت دولت هفته آینده برای افتتاح چندین طرح مهم صنعتی و تولیدی در بخش کشاورزی، آبیاری تحت فشار، گازرسانی، کلنگ زنی انتقال آب شرب از سد طالقان و شرکت در اجلاس بین المللی شهرهای اسلامی به قزوین سفر می کند.

افتتاح طرح ۱۰ هزار هکتار آبیاری مدرن، اجرای طرح بیابان زدایی به مساحت ۶ هزار هکتار، افتتاح چندین طرح صنعتی از جمله واحد بزرگ تولید پلیمر و فیلم های پلی اتیلن چند لایه، انواع نئوپان ملامینه و ام دی اف، واحد بزرگ دامداری شیری به ظرفیت ۱۰۰۰ راس، گازرسانی به منطقه الموت و معلم کلایه، آبرسانی از سد طالقان برای دو شهر و ۱۰۰ روستا، آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی، افتتاح فاز اول مجتمع بزرگ گوشت زیاران پس از هشت سال وقفه از مهمترین پروژه های پیش بینی شده در سفر دوم رئیس جمهور به قزوین است.

برخی از این پروژه ها از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور وبرخی توسط وزرا افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

منبع: مهر

مطالب مرتبط

3 پاسخ به “رئیس جمهور به قزوین سفر می‌کند”

  1. نصری گفت:

    وقت رای گیری دادن است حتمان بیا که خوب می ایی کار که نداری همه چیز روبراه بیا کار وبار شغل جیب مردم پراز هیچی ایست بیا

  2. Amin گفت:

    آیا تو این سفر استانی رئیس جمهور معدن مس طارم هم افتتاح میشه ؟

  3. علی گفت:

    دولت پیر وخسته ووامانده چه عجب موقع رای گیری ددری وکشور گشت شده است خوبه چند طرح نیمه تمام از دولت قبل باقی مانده است برای خالی نماندن عریضه خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار