رادیو نما در صداوسیمای مرکز قزوین افتتاح شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 126773
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب؛
شاخص : مراسم افتتاح رادیو نما در صداوسیمای مرکز قزوین دوشنبه شب با حضور آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین برگزار شد.

به گزارش شاخص نیوز؛ با آغاز به کار رسمی رادیو نما در قزوین از این پس مخاطبان می توانند اطلاعات برنامه های رادیویی، فرکانس رادیو قزوین، سامانه ی پیامکی و کانال تلگرام رادیو قزوین و همچنین در صورت نیاز اسلایدهای مربوط به محتوای برنامه را بصورت تصویری دریافت کنند.

گفتنی است رادیو نما قابلیت انعکاس جلوه های بصری و تصویری را بصورت عکس برای هر برنامه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین در مراسم افتتاح رادیو نما در صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به برکات انقلاب اسلامی در کشور و منطقه گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی استقلال و آزادی در کشور حاصل شد و جنبش های آزادی بخش منطقه هم با تأسی از انقلاب اسلامی ایران در برابر استکبار ایستادگی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در ادامه با اشاره به رسالت های رسانه ی ملی در تبیین اصول و مبانی انقلاب گفت: عمق بخشی به معارف دینی و انقلابی مردم، استمرار انقلاب و صدور انقلاب از مهمترین رسالت های صداوسیماست که همواره باید مد نظر قرار دهد.

خانم زرآبادی نماینده ی مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با اشاره به مصوبه ی مجلس در برنامه ی ششم توسعه برای افزایش بودجه صداوسیما گفت: با تصویب نمایندگان مجلس از آغاز اجرای قانون برنامه ششم توسعه، بودجه سازمان صداوسیما از ۴ دهم درصد به ۷ دهم درصد بودجه عمومی کشور افزایش یافته است که این امر افق خوبی را برای صداوسیما نوید می دهد.

کشفی مشاور استاندار قزوین هم در خصوص جایگاه صداوسیما، برکات انقلاب اسلامی و دهه فجر و همچنین فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مطالبی بیان کرد.

آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم ضمن ارائه ی گزارشی از توفیقات این مرکز در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه؛ از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بخاطر تصویب ماده ای در لایحه ی برنامه ی ششم توسعه مبنی بر افزایش سهم بودجه ای صداوسیما تشکر و قدردانی کرد.

آقای معصومی فر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به افتتاح رادیو نما در صداوسیمای مرکز قزوین گفت: با توسعه فناوری و بهره گیری صداوسیما از بستر دیجیتال، افتتاح رادیو نما گام مهم و ارمغان جدیدی برای استفاده رسانه از ارزش افزوده ی فناوری های نوین است.

در پایان این مراسم از برترین های نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه تجلیل شد.

منبع: صداو سیما قزوین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار