راز شگفتی‌های جهان که هنوز برملا نشده‌اند+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96703
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۰۰
شاخص : با در نظر گرفتن این موضوع که ما از جایی که نشسته‌ایم تنها جزعی از جهان و کره زمین را می بینیم مسائلی وجود دارند که فراتر از تصور و دیدگاه ما هستند و تعجب‌مان را برمی‌انگیزند.

به گزارش شاخص نیوز ،با در نظر گرفتن این موضوع که ما از جایی که نشسته‌ایم تنها جزعی از جهان و کره زمین را می بینیم مسائلی وجود دارند که فراتر از تصور و دیدگاه ما هستند و تعجب‌مان را برمی‌انگیزند.

با تمام این‌ها چیزهای زیادی هستند که با وجود شگفت‌انگیز بودن ما آن‌ها را می‌بینیم. راهی وجود ندارد که ما متوجه شویم چه چیزهایی را هنوز ندیده‌ایم. در اینجا بعضی از این موارد عجیب و شگفت‌انگیز را مشاهده می‌کنیم.

۱٫    موضوعات تاریک: اجازه دهید در مورد مسائل تاریک و راز پیچیده جهان بیشتر سخن بگوییم. به نظر می‌آید تنها ۴ درصد از چیزی که باید، در جهان وجود دارد ولی ما تنها ۴ % آن را می‌بینیم. دانشمندان در مورد کشیده شدن موضوعات و اجسام تاریک و تاثیر آن بر جهان سخن به میان آورده‌اند ولی هنوز موضوع مشخصی را بیان نکرده‌اند.

راز شگفتی‌های جهان که هنوز برملا نشده‌اند+تصاویر

۲٫    سیارات فرا خورشیدی: تا دهه ۹۰ گفته می‌شد تنها مکان قابل زیستن فقط در منظومه خورشیدی ما قرار دارد. اما مانند فیلم استارگیت، ۵۰۰ سیاره و ستاره فابل زندگی وجود دارد اما دقیقا مانند کره زمین نیستند.

راز شگفتی‌های جهان که هنوز برملا نشده‌اند+تصاویر

۳٫    سیاه‌چاله‌های کوچک: همه شما درباره سیاه‌چاله‌های عظیم شنیده‌اید که همه اجسام را به درون خود می‌کشند. طبق نظریات جدیدسیاه‌چاله‌های کوچک زیادی در اطراف سیاره ما هستند که خطری برای محسوب نمی‌شوند.

راز شگفتی‌های جهان که هنوز برملا نشده‌اند+تصاویر

۴٫    پادماده: این چیزی نیست که فقط در فیلم در مورد آن بشنوید، بلکه اینها یکدیگر را منهدک می‌کنند و به انرژی تبدیل می‌شوند. گفته می شود انرژی آزاد شده سوخت فضا پیما‌های آینده باشند.

راز شگفتی‌های جهان که هنوز برملا نشده‌اند+تصاویر

۵٫    ستاره‌های پرسرعت: این ستاره به شدت سریع حرکت می‌کند. این‌ها پس از برخورد به اتمسفر منهدم می‌شوند و سرعت‌شان ۱۰ برابر حرمت ستاره‌ها معمولی است.

راز شگفتی‌های جهان که هنوز برملا نشده‌اند+تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار