راز "میز اتو" در دفتر پوتین فاش شد!+ عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97406
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۳۲
شاخص : سخنگوی کرملین، راز وجود شیء عجیب مشابه میز اتو در دفتر کار ولادمیر پوتین در نشست اخیر رئیس جمهور روسیه با مقامات ارشد این کشور را برملا کرد.
به گزارش شاخص نیوز  به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، سخنگوی کرملین، راز وجود شیء عجیب مشابه میز اتو در دفتر کار ولادمیر پوتین در نشست اخیر رئیس جمهور روسیه با مقامات ارشد این کشور را برملا کرد.
بیشتر بینندگان به این نتیجه رسیده بودند که این شیء عجیب، “میز اتو” است! این امر باعث شد تا کاربران شبکه های اجتماعی سؤالاتی را درباره دلیل وجود این میز در دفتر کار پوتین مطرح کنند. آنها همچنین این سؤال را مطرح کردند که آیا پوتین شخصا پیراهن هایش را اتو می کند تا به چنین میزی در دفتر کارش نیاز داشته باشد؟
راز
به دنبال مطرح شدن این سؤالات، کاخ کرملین به شوخی های کاربران پایان داد و اعلام کرد این شیء عجیب که در گزارش های تلویزیونی درباره نشست پوتین با وزاری دفاع و خارجه روسیه پیرامون اعلام خروج نیروهای این کشور از سوریه مشاهده شد، در حقیقت یک دستگاه “تصفیه هوا” است.
مقامات روس، اعلام کردند این دستگاه تولید روسیه و موسوم به “دیزایر ۷” می باشد و به درخواست شخصی ولادمیر پوتین رئیس جمهور آن کشور برای تهویه هوا در دفتر کار وی نصب شده است.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار