راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در قزوین همزمان با سراسر کشور آغاز شد
کد خبر: 106657
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
همزمان با سراسر کشور
شاخص : مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت11 با حضور اقشار مختلف مردم قزوین همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از دقایقی پیش همزمان با سایر نقاط کشور در شهر قزوین آغاز شد.
جمعیت زیادی در محل راهپیمایی حاضر شده اند و حجم گسترده‌ای از مردم در حال حرکت به سمت مسیرهای شروع راهپیمایی هستند که البته به دلیل موضوع کنترل ترافیک، خیابان‌های منتهی به این محل‌ها بسته شده است.

امسال هم مانند سال‌های گذشته نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی برای کنترل عبور و مرور و نظم شهری در بسیاری از خیابان‌های قزوین از ابتدای ساعات آغازین راهپیمایی روز قدس، در حالت آماده باش قرار گرفته‌اند.

طبق اطلاع رسانی قبلی، چهار راه ولی‌عصر ( عج ) ـ خیابان طالقانی ـ میدان آزادی ـ مسجدالنبی(ص) ساعت ۱۱:۰۰ و میدان میر عماد (دروازه درب کوشک) خ نادری ـ (میدان آزادی) ـ مسجدالنبی(ص) ساعت ۱۱:۰۰ مسیرهای از پیش تعیین شده این راهپیمایی در شهر قزوین هستند.

اقشار مختلف مردم قزوین از مردم عامی تا کسبه، دانشجویان، هنرمندان، اصحاب رسانه، ورزشکاران و مسئولین از همان ساعات ابتدایی مراسم، در مسیرهای اعلام شده حضوری پرشور و حداکثری دارند که هر لحظه بر این سیل خروشان افزوده می‌شود.

در حاشیه خیابان پرچم‌های کشور اسرائیل و آمریکا قرار داده شده و مردم هنگام حرکت با لگدمال کردن این پرچم‌ها انزجار فراموش نشدنی خود را به نمایش می‌گذارند، پلاکاردهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و لعنت بر آل سعود بین جمعیت حکم فرماست که در کنار شعارها شعف خاصی به این مراسم بخشیده است.

شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد»، «نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا»، بین جمعیت طنین انداز است.

روزه‌داری و آفتاب سوزان هیچکس را از ادامه مسیر بازنمی‌دارد و همه یک صدا و یکپارچه با گام‌های استوار و مشت‌های گره شده از مسیرهای راهپیمایی به سمت مسجدالنبی میعادگاه نماز جمعه، در حال حرکت هستند.

اصحاب رسانه بنا به رسالتی که دارند بیکار ننشسته و به تهیه گزارش و عکس از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس هستند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا هیچ سوژه نابی را در این راهپیمایی تاریخی از دست ندهند.

سیل خروشان جمعیت همچنان در حال حرکت به سوی محل برگزاری نماز جمعه و سخنرانی‌های ویژه روز جهانی قدس است.
انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار