راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن در قزوین آغاز شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 183416
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۵۹
همزمان با سراسر کشور؛
شاخص : راهپیمایی قزوینی‌ها در یوم الله 22 بهمن از دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، امروز وعده ملت ایران اسلامی فرارسیده است و تمامی اقشار مردم در مناطق مختلف کشور خود را به میعادگاه رسانده‌اند تا جشن چهلمین بهار انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از هر سال دیگر برگزار کنند.

راهپیمایی قزوینی‌ها در یوم الله ۲۲ بهمن از دقایقی پیش از ۲مسیر تعیین شده شامل ۱-میدان میرعماد -خیابان نادری سبزه میدان- خیابان پیغمبریه خیابان شهدا -چهار راه شهدا ۲-سرپل طالقانی -خیابان طالقانی سبزه میدان- خیابان پیغمبریه خیابان شهدا -چهار راه شهدا آغاز شده است.

اگرچه آغاز ساعت راهپیمایی ۱۰ صبح اعلام شده است اما حضور مردم، به خصوص جوانان و نوجوانان پیش از این موعد، نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

مردم ولایت‍‌‍مدار و انقلابی سرزمین مینودری از ساعتی قبل از شروع راهپیمایی ۲۲بهمن در مسیرهای تعیین‌شده گرد هم آمدند و با شوری وصف‌ناشدنی در فضایی آرام منتظر شروع راهپیمایی هستند، مسیرهای راهپیمایی مملو از جمعیت است و هرلحظه بر تعداد مردم افزوده می‌شود.

در مسیرهای راهپیمایی، مردم انقلابی قزوین از مناطق مختلف شهر خود را به نقطه آغازین راهپیمایی رسانده تا یک روز بیاد ماندنی و حماسه حضوری دیگر را رقم بزنند.

راهپیمایان قزوینی با مشت‌های گره کرده و سردادن فریادهای ‘الله اکبر،الله اکبر’ و شعار ‘مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل’ راهپیمایی خود را آغاز کرده‌اند.

جمعی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی حماسی پرچم سه رنگ میهن اسلامی را در دست داشته و آن را به اهتزاز درآورده‌اند و همچنین برخی با حمل تصاویری از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری عشق و ارادت خود را نسبت به بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری به نمایش گذاشته و با در دست داشتن  پلاکاردهایی با نوشته ‘مرگ برآمریکا،مرگ براسرائیل’ انزجار خود را نسبت به دشمنان انقلاب نشان داده اند.

با آغاز این مراسم شعارهای ‘مرگ بر امریکا’ و ‘مرگ بر اسراییل’ و ‘ای رهبر آزاده، آماده ایم، آماده’ و بانگ ‘الله اکبر و خامنه ای رهبر’ در فضای شهر پیچیده است.

راهپیمایان قزوینی پس از راهپیمایی از دو مسیر تعیین شده در میدان آزادی به یکدیگر می‌پیوندند و راهپیمایی خود را تا خیابان و چهارراه شهدا ادامه می‌دهند.

حضور ماموران نیروی انتظامی برای تامین امنیت و کنترل ترافیکی در مسیرهای اعلام شده به همراه عوامل هلال احمر و آتش نشانی نیز نظم خاصی به مراسم داده است.

تمامی مسیرهای از پیش تعیین شده در راهپیمایی امروز توسط عوامل راهنمایی و رانندگی تحت کنترل قرار گرفته و تردد خودروها در سایر نقاط شهر به سهولت انجام می‌پذیرد.

شور و اشتیاق جوانان که به همراه خانواده و دوستان خود در بین راهپیمایان دیده می‌شوند، حال و هوای خاصی را به این مراسم بخشیده و علاقه‌ای که آنان برای حمل پلاکاردها، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و سایر پارچه نوشته‌ها نشان می‌دهند تحسین هر بیننده‌ای را در پی دارد.

براساس برنامه اعلام شده از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با گذشتن از میدان آزادی، میدان میرعماد، خیابان‌های نادری، طالقانی، پیغمبریه به چهارراه شهدا می‌رسند و با سخنرانی یکی از چهره‌های شاخص کشوری این مراسم به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار