ایران جانبی

راهپیمایی روز جهانی قدس در قزوین آغاز شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 189847
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
همزمان با سراسر کشور؛
شاخص : راهپیمایی روز جهانی قدس در قزوین دقایقی پیش هم‌زمان در سراسر کشور، با حضور جمع کثیری از راهپیمایان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۸ نیز ملت ایران برای حمایت و همدردی با مردم فلسیطن به خیابان‌ها آمدند و روز جهانی قدس که یادگار ارزشمند بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی است را گرامیداشتند.

در راهپیمایی امروز زن و مرد، پیر و جوان، مسئولان و قشرهای مختلف مردم با شوری خاص و وصف‌ناپذیر حضور دارند تا به جهانیان بگویند مردم مظلوم جهان تنها نیستند و مردم برای حمایت از مظلومان به خیابان‌ها آمده و شعار سر دادند.

ملت ایران این نوید را به مظلومان فلسطین می‌دهند که پیروزی ازآن آن‌هاست و به زودی حق بر باطل پیروز خواهد شد و این ملت شریف را به مقاومت و ایستادگی دعوت می‌کنند؛ شعار محوری امسال در روز جهانی قدس «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن با تثبیت آرمان فلسطین» است.

همچنین به اسرائیل و رژیم صهیونیستی این پیام را می‌دهند که چاره‌ای جز عقب نشینی ندارند و نابودی آن‌ها بسیار نزدک است چراکه به این وعده الهی ایمان دارند که هیچ ظلمی پابرجا نیست و مسلمانان جهان با اتحاد و همبستگی که دارند به زودی آن‌‌ها را شکست خواهند داد.

امروز مردم مومن و انقلابی قزوین از سه مسیر حد فاصل تقاطع ولیعصر تا مسجدالنبی، حد فاصل میدان میرعماد تا مسجدالنبی و فرعی حد فاصل تقاطع شهدا تا مسجد النبی راهپیمایی خواهند کرد و در نهایت در معیادگاه نماز جمعه به گرد هم خواهند آمد و بعد از سخنرانی منوچهر متکی وزیر اسبق امور خارجه و قرائت بیانیه روز جهانی قدس نیز نماز باشکوه جمعه را به امامت آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین و نماینده ولی فقیه در استان اقامه خواهند کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار