راهپیمایی پرشکوه روز قدس تجلی قدرت امت اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 165808
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
رییس حوزه علمیه استان قزوین:
شاخص : رییس حوزه علمیه استان قزوین گفت: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس به معنای قدرت تمام مسلمانان جهان برعلیه صیونیست، آمریکا و سایر مستکبرین است.

علی عباسی رییس حوزه علمیه استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: حضور پرشورمردم در راهپیمایی روز جهانی قدس وحشت به جان دشمن خواهد انداخت.

وی با بیان اینکه یکپارچگی و وحدت مسلمانان موجب تضعیف جبهه دشمن خواهد شد افزود: قدس سرزمین مقدس و قبله اول مسلمین است.

رییس حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: درحقیقت فلسطینی‌ها به عنوان صف مقدم مسلمانان جهان در مبارزه با استکبار هستند بنابراین ما باید در هر شرایطی از مردم مظلوم فلسطین پشتیبانی وحمایت کنیم.

وی با اشاره به موشک باران سرزمین‌های اشغالی توسط نیروهای نظامی غزه گفت: مردم فلسطین با این حرکت قدرت خود را به رخ دشمن کشیدند و ثابت کردند که آن‌ها صاحب اختیار کشور‌های مسلمان نیستند.

عباسی اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس به معنای قدرت تمام مسلمانان جهان برعلیه صیونیست، آمریکا و سایر مستکبرین است.

این مسوول اظهارکرد: جبهه مقاومت با تمام قوا در برار زیاده خواهان جهان ایستاده‌اند و تا روز شکست دشمن از حرکت نخواهند ایستاد.

وی افزود: مردم مسلمان باید به مجامع بین المللی توجهی نداشته باشند چراکه آن‌ها به عنوان ابزاری دردست مستکبرین برای رسیدن به اهدافشان هستند.

عباسی در ادامه گفت: صدوربیانیه و قطع نامه‌ها توسط مستکبرین در صحنه‌های بین المللی هیچ نتیجه‌ای نداشته و مردم باید بدون توجه به آنان و با توکل به خداوند متعال، مسیر خود را ادامه دهند تا به پیروزی برسند.

عباسی در انتها با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس مبارزه با آمریکا محسوب می شود، گفت: مردم فهیم ایران با حضور در راهپیمایی روز قدس به حمایت از مردم مظلوم فلسطین می‌ایند و مشت محکمی بر دهان دشمن خواهند زد.

انتهای پیام/ ۹۰۰

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار