بداخلاقی‌های سیاسی نشات گرفته از جناحی بازی است
کد خبر: 103032
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین:
شاخص : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: اگر امروز شاهد مشکلات اقتصادی و بداخلاقی‌های سیاسی هستیم از خودخواهی و جناحی بازی نشات می‌گیرد که در مقابل فرهنگ شهادت و ایثار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین روز گذشته در همایش «نگرانی مشترک» با بیان اینکه مقام جانبازی شایسه هر کسی نیست، گفت: جانبازان افرادی هستند که عاشقانه در برابر ظلم و بدی‌ها سینه سپر می‌کنند.

وی از جانبازان به عنوان عمارهای دوران عصر یاد کرد و افزود: جانبازان همرزمان شهدا هستند که به مشیت الهی بازگشتند تا راه درست زندگی کردن و از خود گذشتگی را در جامعه نمایش دهند.

بداخلاقی‌های سیاسی نشأت گرفته از جناحی بازی است

حقایق‌پور یادآور شد: اگر امروز شاهد مشکلات اقتصادی و بداخلاقی‌های سیاسی هستیم از خودخواهی و جناحی بازی نشات می‌گیرد که در مقابل فرهنگ شهادت و ایثار قرار دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه همچنان بستر ایثار و شهادت در جمهوری اسلامی ایران مهیا است، گفت: اگر مشکلات فرهنگی کشور حل شود قطعا راه‌گشای مشکلات اقتصادی خواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین خاطرنشان کرد: همایش «نگرانی مشترک» به بهانه نامه ارزشمند مقام معظم انقلاب خطاب به جوانان غرب برگزار شده تا در بیداری و صدور اسلام در محدوده فکر و ذهن افراد نقشی ایفا کنیم.

وی با بیان اینکه نامه نگاری شخصیت‌ها به عنوان یک رسانه عمل می‌کند تصریح کرد: مقام معظم رهبری روحیه حق پذیری و عدالت خواهی را از ویژگی های جوانان در این نامه یاد کردند.

حقایق‌پور بیان کرد: رهبر انقلاب با این نامه مسیر اصلی را به ما نشان دادند تا با تبادل نظر و استدلال با جوانان که مخاطبان اصلی پیام‌های انقلاب هستند صحبت کنیم.

این مسئول عنوان کرد: هزار نفر از جوانان قزوین در نامه نگاری به رهبری و درد و دل با ایشان شرکت کردند که ۱۰۰ نامه برتر از میان آن‌ها انتخاب شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در پایان گفت: شرکت کنندگان از دانشگاه‌های علوم پزشکی، پیام نور، آزاد، بین‌الملل و آموزش و پرورش بوده‌اند که به نفرات برتر کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اعطاء می‌شود و مجموعه نامه‌ها در قالب کتاب منتشر خواهد شد.

در پایان مراسم از ۱۰۰ برگزیده همایش نگرانی مشترک تقدیر شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار