راهیابی سی اثر از تولیدات صدا و سیمای مرکز قزوین به جشنواره تولیدات مراکز استان ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170603
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین خبر داد
شاخص : 30 اثر از تولیدات معاونت های سیما، خبر و پژوهش مرکز قزوین به بخش داوری بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها راه پیدا کردند.

حسن اکبری مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: سیمای مرکز قزوین با سریال «خان بابا و ارثیه ی فامیلی»، مستندهای «خاطرات یک بالکن»، «پرچم های برافراشته»، «کیمیای رفیع»، «مدرس وارسته» و «طبیب عشق» در طبقه «ب» و برنامه های «خانه ما»، «بی حاشیه»، «نشاط»، «شهر من» و  «پرنیان» در طبقه «ج» در مجموع با ۱۱ اثر در جشنواره بیست و یکم به رقابت خواهد پرداخت.

وی افزود: خبر مرکز قزوین هم با مستندهای «یار مهربان» و «قصه یک مرد»، گزارش موضوعی «جنگ آب»، «سنگ و شیشه»، گزارش خبری تلویزیونی «حلال یا حرام»، گزارش «سپهر تابناک ایران زمین»، گزارش «۱+۱= بی نهایت»، گزارش «فکر»، گزارش خبری رادیویی «قزوینیها در ۵۰ به در»، گزارش موضوعی رادیویی «هر خانه یک کارخانه»، گزارش مکتوب «رونق در تار و پود نساجی قزوین»، خبر مکتوب «آخرین رکاب زندگی در دل جاده» و «تیتراژ برنامه ها» جمعاً با ۱۳ اثر در بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها حضور خواهد داشت.

اکبری افزود: در بخش آثار پژوهشی نیز واحد پژوهش مرکز قزوین با ۶ اثر به بخش داوری این جشنواره راه یافت.

گفتنی است بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها تابستان ٩٧ در استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار