راهیابی ۱۴ اثر منتخب به اجلاس سراسری نماز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90413
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵
جانشین ستاد برگزاری اجلاس نماز اعلام کرد
شاخص : جانشین ستاد برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز از ارسال 2 هزار و 400 اثر به دبیرخانه اجلاس خبر داد و گفت: در ارزیابی اولیه 200 اثر انتخاب و 14 اثر به مرحله پایانی راه یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی در آخرین جلسه ستاد اجرایی بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز استان با اشاره به برگزاری این اجلاس در روز ۶ بهمن ماه در قزوین اظهار کرد: اجلاس سراسری نماز از همایش ها و نشست های مهم و بزرگی است که با حضور معاون اول رئیس جمهور، چند وزیر، نمایندگان ولی فقیه، ائمه جمعه و استانداران چند استان برگزار می شود.

جانشین ستاد برگزاری بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز با بیان اینکه ۶ کمیته برای برگزاری این اجلاس تشکیل شده است، گفت: مسئولیت کمیته علمی این اجلاس بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین بوده است.

این مسئول از ارسال ۲ هزار و ۴۰۰ اثر و مقاله به دبیرخانه اجلاس خبر داد و افزود: در ارزیابی اولیه ۲۰۰ اثر انتخاب شد که ۱۴ اثر به مرحله پایانی راه یافت.

همتی استاندار قزوین هم بر ضرورت برگزاری باشکوه بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز در استان تاکید و تصریح کرد: یکی از آثار نماز نظم، انضباط و برنامه ریزی است که بایستی در حوزه عمل توسط دستگاه‌های عضو تجلی یابد.

وی همچنین هدف از تشکیل کمیته ارزیابی بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز استان را ارزیابی عملکرد کمیته ها با هدف تقویت نقاط قوت و رفع ضعف ها اعلام کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار