راهیان نور سند ایثار شهدا برای نسل جوان است
کد خبر: 111375
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: سفرهای راهیان نور سندی برای نسل ها است که هیچ گاه الگوهای ایثار و شهادت را فراموش نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در مراسم اعزام طلاب حوزه استان به اردوی راهیان نور غرب کشور که روز گذشته در مدرسه شیخ الاسلام برگزار شد، با بیان اینکه راهیان نور یک حرکت بزرگ فرهنگی است، اظهار کرد: راهیان نور از جمله میعادگاه های مهم ملت سرافراز ایران است که مردم از آن با نام زیارت یاد می کنند که این مهم بیانگر اهمیت موضوع از دیدگاه ملی و اعتقادی است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بر الگوگیری نسل نوجوان و جوان از رشادت های شهدای دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: سفرهای راهیان نور سندی برای نسل ها است که هیچ گاه الگوهای ایثار و شهادت را فراموش نمی کنند.

این مسئول با اشاره به تاثیرگذاری راهیان نور در روحیه مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان، تصریح کرد: حرکت راهیان نور برای انتقال دادن فداکاری ها و ایثارگری های رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیار موثر است.

حجت الاسلام علاالدین صفی خانی، معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه قزوین هم در این مراسم گفت: حضور طلاب مدارس علمیه قزوین در یادمان های هشت سال دفاع مقدس سبب ترویج فرهنگ ایثار، شهادت شده و بازدید از دارالشفای جبهه ها برای هر فردی خاطره و برکتی به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار