راه‌اندازی خانه هنرمندان قزوین در اولویت قرار گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 145663
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۱۲
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد خانه هنرمندان در استان ضروری است و تحقق آن مشارکت و همراهی مدیران و مسئولان را می طلبد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص نیوز؛ سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در آئین اختتامیه نخستین دوره انتخاب کتاب سال استان که در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: استان قزوین دارای مفاخر و اساتید گران‌مایه و پرافتخاری است که وجود این افراد تاریخ و تمدن کشور را پرآوازه خواهد کرد.

وی افزود: قزوین دارای پتانسیل‌های فراوان است اما باید دید که آیا مدیران و مسئولان مرتبط توانسته‌اند از تمامی این ظرفیت‌ها استفاده کنند یا خیر؟.

زرآبادی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های اشخاص تنها مختص به مدیران و مسئولان فرهنگی نیست بلکه تمامی دستگاه‌ها باید برای استفاده از ظرفیت افراد توانمند تلاش کنند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باتوجه به اینکه سرمایه‌های انسانی بسیاری در زمینه فرهنگ و هنر در استان حضور دارند اما هنوز مسئولان نتوانسته‌اند به صورت شایسته از ظرفیت آن‌ها استفاده کنند.

مسوولان به دنبال کارگشایی مشکلات مردم باشند

زرآبادی یادآورشد: برگزاری آئین انتخاب کتاب، اقدامی قابل تحسین است اما اگر بخواهیم نتیجه بخش باشد باید در حوزه فرهنگی تلاش‌ها مضاعف شود.

وی با اشاره به اینکه در سفر ریاست جمهور به استان قزوین ایجاد خانه هنرمندان مطرح شد گفت: به طور جدی پیگیر این موضوع خواهم بود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد خانه هنرمندان در استان ضروری است و تحقق آن مشارکت و همراهی مدیران و مسئولان را می طلبد.

زرآبادی اضافه کرد: بعضی مواقع کارهای زیادی هم انجام می‌شود اما باید کارگشایی از مردم سرلوحه قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین، البرز، آبیک در پایان تصریح کرد:مقوله فرهنگ و هنر از جمله حوزه‌های بسیار با اهمیت است که تلاش در راستای آن سبب پیشرفت و رونق در استان خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۴۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار