راه‌اندازی دفتر مشترک صنایع قزوین در آلمان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150043
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۹:۳۲
استاندار خبر داد
شاخص : استاندار قزوین گفت: احداث دفتر مشترک صنایع استان در کشور آلمان یک اقدام مناسب از لحاظ اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، عبدالمحمد زاهدی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قزوین اظهار کرد: در حوزه صادرات نباید به کشورهایی ورود کنیم که ثبات اقتصادی درستی ندارند و دارای ضوابط و مقررات قابل اعتمادی نیستند.

استاندار قزوین اعلام کرد: احداث دفتر مشترک صنایع استان در کشور آلمان یک اقدام مناسب از لحاظ اقتصادی است زیرا این کشور از دهه ۴۰ میلادی ارتباط اقتصادی خوبی با ایران داشته است و تجربه نشان می دهد که در برابر بحران های اقتصادی مقاومت کرده است.

این مسوول تصریح کرد: با حمایت بخش خصوصی می توان این پروژه را اجرایی کرد و وارد کردن تکنولوژی و نوسازی و بروز رسانی صنایع و ماشین آلات از جمله مزیت های راه اندازی این دفتر مشترک صنایع است.

زاهدی در ادامه با اشاره به بحران بیابانزایی در استان، خواستار تاسیس کمیته ای با حضور منابع طبیعی، محیط زیست، مدیریت بحران و ستاد احیای دشت قزوین شد تا ضمن جلوگیری از موازی کاری با این بحران سریع تر مقابله شود.

وی خاطرنشان کرد: ۲۹ میلیارد تومان اعتبار از سازمان برنامه و بودجه کشور برای ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی نظیر تکمیل راه دسترسی چشمه یله گنبد، مرمت آثار تاریخی، زیر ساخت شهرک صنعتی و گلخانه ای، استخر ذخیره آب، زیر ساخت آبزی پروری در شاهرود اختصاص داده شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار