راه‌اندازی نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61482
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
رئیس کل دادگستری قزوین خبر داد
شاخص : رئیس کل دادگستری قزوین از راه‌اندازی نخستين دفتر خدمات الکترونيک قضايي در شهر قزوين خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین، دادستان عمومی و انقلاب قزوین، معاون فن‌آوری اطلاعات دادگستری استان قزوین و جمعی از مسئولان قضایی به بهره برداری رسید.

جمال انصاری در خصوص راه اندازی این مرکز، اظهار کرد: دفتر خدمات الکترونیک قضایی یکی از نوآوری های جدید سیستمی است که قوه قضائیه برای خدمت به مردم ایجاد کرده است.

رئیس کل دادگستری قزوین اعلام کرد: برای راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرستان قزوین بیش از هشت میلیارد ریال هزینه شده است.

این مسئول عنوان کرد: دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرستان قزوین در راستای کاهش هزینه و زمان انجام اقدامات قضایی در دادگستری ها و همچنین به منظور ارائه خدمات کیفی به شهروندان به بهره برداری رسید.

انصاری تصریح کرد: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به شفافیت در امور، صحت در خدمات و دقت در کارها کمک می کند به طوری که مردم قادر خواهند بود از طریق سایت www.adliran.irدادخواست خود را ارائه و پیگیری پرونده خود را از طریق کد رهگیری داشته باشند.

وی در انتها یاد آور شد: با توجه به نیاز هر منطقه به این گونه دفاتر، دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان ها و مناطق مختلف تا پایان سال ۹۴ راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار