Iranjb.ir

راه‌اندازی نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61482
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
رئیس کل دادگستری قزوین خبر داد
شاخص : رئیس کل دادگستری قزوین از راه‌اندازی نخستين دفتر خدمات الکترونيک قضايي در شهر قزوين خبر داد.
۲۰_۰۰۰۲

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین، دادستان عمومی و انقلاب قزوین، معاون فن‌آوری اطلاعات دادگستری استان قزوین و جمعی از مسئولان قضایی به بهره برداری رسید.

جمال انصاری در خصوص راه اندازی این مرکز، اظهار کرد: دفتر خدمات الکترونیک قضایی یکی از نوآوری های جدید سیستمی است که قوه قضائیه برای خدمت به مردم ایجاد کرده است.

رئیس کل دادگستری قزوین اعلام کرد: برای راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرستان قزوین بیش از هشت میلیارد ریال هزینه شده است.

این مسئول عنوان کرد: دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرستان قزوین در راستای کاهش هزینه و زمان انجام اقدامات قضایی در دادگستری ها و همچنین به منظور ارائه خدمات کیفی به شهروندان به بهره برداری رسید.

انصاری تصریح کرد: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به شفافیت در امور، صحت در خدمات و دقت در کارها کمک می کند به طوری که مردم قادر خواهند بود از طریق سایت www.adliran.irدادخواست خود را ارائه و پیگیری پرونده خود را از طریق کد رهگیری داشته باشند.

وی در انتها یاد آور شد: با توجه به نیاز هر منطقه به این گونه دفاتر، دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان ها و مناطق مختلف تا پایان سال ۹۴ راه اندازی خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار