راه اندازی نخستین تاکسی اینترنتی«بادسان» در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160455
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین خبر داد
شاخص : مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: نخستین تاکسی اینترنتی «بادسان» تحت نظارت سازمان در قزوین راه اندازی شد.

عبدالعلی دربندی زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: همزمان با افزایش جمعیت شهرنشینی و توسعه فضاهای شهری، همواره نیاز است که خدمات قابل ارائه به شهروندان نیز توسعه یافته و بر اساس فن آوری و تکنولوژی روز دنیا باشد تا بتواند پاسخگوی مطالبات شهروندان باشد و نیازهای آنان را برطرف کند.

وی عنوان کرد: بر این اساس سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین نیز برای همراه شدن با پیشرفت تکنولوژی همواره سعی کرده است تا خدمات حمل و نقل قابل ارائه به مخاطبان خود را در قالب فناوری های روز دنیا ارائه دهد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با اشاره به راه اندازی تاکسی اینترنتی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: در سال های اخیر با گرایش مردم به استفاده هرچه بیشتر از امکانات فضای مجازی، استقبال آنان به استفاده از خودروهای اینترنتی افزایش یافته و این امر موجب شده شرکت های اینترنتی مختلفی راه اندازی شود.

دربندی زاده گفت: سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین به منظور ارائه خدمات مطلوب و ایمن به شهروندان با همکاری تاکسیرانان و شرکت های حمل و نقل درون شهری(آژانس ها) اقدام به راه اندازی تاکسی اینترنتی بادسان کرده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با اشاره به مزایای استفاده از تاکسی اینترنتی بادسان خاطرنشان کرد:  تاکسی اینترنتی بادسان تحت نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین فعالیت می کند و از نظر ایمنی در سفر، مسائل اخلاقی و اشیا جا مانده در تاکسی بسیار مطمئن است.

دربندی زاده اظهار کرد: شهروندانی که از تاکسی اینترنتی بادسان استفاده می کنند، می توانند اطمینان داشته باشند که مجرب ترین تاکسیرانان مورد تأیید سازمان تاکسیرانی در قالب این طرح اقدام به جابجایی مسافر کرده و اگر وسایل شخصی خود را در تاکسی جا بگذارند با مراجعه به سازمان می توانند آن را دریافت کنند.

وی عنوان کرد: این در حالی است که سایر خودروهای اینترنتی فعال در استان تحت نظارت سازمان نبوده و اگر هنگام استفاده مسافران از خدمات آن ها تخلف یا مشکلی برای مسافران رخ دهد، سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین به هیچ عنوان پاسخگو نیست.

دربندی زاده با اشاره به هزینه های دریافتی تاکسی اینترنتی بادسان تصریح کرد: تعرفه تاکسی اینترنتی بادسان تقریبا ۳۰ درصد کمتر از تعرفه آژانس های فعال در قزوین است که این مورد هم یکی دیگر از مزایای آن به شمار می رود.

وی گفت: تاکنون حدود ۲۰۰ نفر از تاکسیرانان و رانندگان آژانس های تحت نظارت سازمان برای خدمات رسانی به شهروندان در سامانه تاکسی اینترنتی بادسان ثبت نام کرده و آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین اظهار کرد با توجه به این که برخی از تاکسیرانان و رانندگان آژانس ها از گوشی تلفن اندروید برخوردار نبودند، برای فعالیت در تاکسی اینترنتی بادسان اعلام آمادگی کردند که پس از تعویض گوشی تلفن همراه خود می توانند در این بخش فعالیت کنند.

دربندی زاده یادآور شد: شهروندان برای بهره مندی از خدمات نخستین تاکسی اینترنتی تحت نظارت سازمان می توانند از طریق کافه بازار به آدرس  http://goo.gl/p9UnLu و وب سایت: badsan.ir نرم افزار تاکسی اینترنتی بادسان را دانلود و روی گوشی های خود نصب کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار