راه اندازی واحد کاردرمانی در بیمارستان 22 بهمن قزوین
کد خبر: 106229
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
رئیس مرکز آموزشی درمانی 22 بهمن خبر داد
شاخص : رئیس مرکز آموزشی درمانی 22 بهمن قزوین، از راه اندازی واحد کاردرمانی و جذب کار درمانگر در مرکز تخصصی روان پزشکی قزوین خبر داد.

سید علیرضا حاج سیدجوادی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از راه اندازی واحد کاردرمانی و جذب کار درمانگر در مرکز تخصصی روان پزشکی ۲۲ بهمن خبر داد و اظهار کرد: در این مرکز ارزیابی دقیق و جامع از عملکرد بیمار و مشخص کردن چگونگی‌ تأثیر اختلال روانی‌ بر شرایط زندگی‌ فرد صورت می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزشی درمانی ۲۲ بهمن قزوین؛ نحوه انجام امور روزانه زندگی‌ فردی توسط بیمار، در نظر گرفتن برنامه ‌های مداخله‌ ای متناسب با شرایط بیمار، آموزش بیمار در مورد ویژگی‌‌های بیماری و راه‌های غلبه بر بیماری، آموزش مراقبان و بقیهٔ افراد خانواده در مورد نحوه برخورد با بیمار و شرایط بیمار از مهم ترین فعالیت های کاردرمانی در زمینه بهداشت روانی‌ و کار با بیماران روانی‌ عنوان کرد.

این مسئول اعلام کرد: در این واحد بیماران زن در روزهای فرد و بیماران مرد در روزهای زوج به انجام ورزش صبحگاهی، هنرهای دستی، نقاشی، تهیه کاردستی و ورزش های گروهی می پردازند.

وی با اشاره به تعداد تخت های مرکز آموزشی درمانی ۲۲ بهمن، اضافه کرد: در آغاز کار این مرکز درمانی با ۲۰ تخت آغاز شد و خوشبختانه در ۲ سال گذشته به ۸۰ تخت افزایش یافت.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار