راه ۶۷ روستای قزوین تا ظهر امروز بازگشایی می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84900
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان:
شاخص : مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان قزوين از بازگشايي مسير ارتباطي100 روستا خبر داد و گفت: راه 67 روستاي ديگر هم به كمك دستگاه هاي برف روب و ماشين آلات راهداري تا ظهر امروز بازگشايي خواهد شد.

جواد حق لطفی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به مسدود شدن راه های مواصلاتی استان اظهار کرد: محورهای مواصلاتی استان که در بارش برف و کولاک ۲ روز گذشته مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در ادامه با اشاره به مسدود شدن راه ارتباطی ۱۶۷ روستا در برف و کولاک، از بازگشایی مسیر ارتباطی۱۰۰ روستا خبر داد و گفت: راه ۶۷ روستای باقی مانده به کمک دستگاه های برف روب و ماشین آلات راهداری تا ظهر امروز بازگشایی خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: راه های ۲۲ روستای الموت به طول ۲۰۰ کیلومتر برفروبی و بازگشایی شده و تاکنون بیش از ۷۸۰ تن مخلوط ماسه و نمک در جاده ها پاشیده شده و حجم برف‌روبی انجام شده در حدود ۳۰۰ هزار متر مکعب بوده است.

حق لطفی در خصوص آخرین وضعیت جاده های طارم گفت: از ۲۳ محور حوزه استحفاظی طارم، ۱۳ محور باز شده و تلاش برای بازگشایی محورهای باقی مانده با قوت و جدیت در جریان است.

این مسئول عنوان کرد: ۴۰اکیپ راهداری، ۲۵۰ دستگاه ماشین از انواع ماشین‌آلات راهداری و ۳۰۰ نفر از راهداران این اداره کل بدون وقفه در حال خدمت‌رسانی هستند.

استان قزوین پنج هزار کیلومتر راه روستایی دارد که نیمی از آنها برف گیر هستند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار