رد صلاحیتم غیر قانونی است/نهم دی، برای شما آب و نان داشته است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87138
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۴ - ۱:۳۸
خط و نشان قوامی درباره احتمال احراز نشدن صلاحیتش
شاخص : نماینده اسبق قزوین در مجلس شورای اسلامی بعد از ثبت نام برای انتخابات مجلس، در مواجهه با سئوال خبرنگاران در خصوص احتمال عدم احراز صلاحیتش برای انتخابات،رد صلاحیت شدن خودش را غیر قانونی توصیف کرد!

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سیدناصر قوامی صبح امروز در حاشیه ثبت نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری قزوین در گفت و گو با خبرنگاران بعد از این که از سوابق خودش در بخش های مختلف گفت، درباره احتمال رد صلاحیت شدن خودش اینگونه پاسخ داد که این موضوع را غیر قانونی می دانم و مسئولین هم باید در محضر خدا پاسخگو باشند.

قوامی که سابقه چند دوره رد صلاحیت را در کارنامه خود دارد، این بار سعی کرد تا خودش را مستقل از هر جریان و گروه سیاسی عنوان کند تا شاید از این رهگذر، شرایطش برای تایید صلاحیت، مهیا باشد.

وی در آغاز سخنان گفت: این شایستگی را در خود می‌بینم و مطمئن هستم که با حداکثر آرای مردم سمت نمایندگی مجلس را به دست خواهم آورد.

این فعال اصلاح طلب افزود: مسئولین، ناظرین، مجریان انتخابات و به خصوص مردم ایران باید تمام سعی خود را به کار گیرندتا یک انتخابات پرشور و در شان جمهوری اسلامی برگزار کنیم.

قوامی با اشاره به تفاوت انتخابات این دوره با سالهای قبل، تاکید کرد: به لحاظ حضور دولت تدبیر و امید و حل شدن مسائل هسته‌ای مردم باید با حضور حداکثری این دولت را حمایت کنند.

وی با بیان اینکه به صورت یک روحانی مستقل در انتخابات حضور دارم ، گفت: به طور رسمی متعلق به هیچ یک از احزاب سیاسی نیستم اما به احزابی که از لحاظ فکری به من نزدیکتر هستند علاقه بیشتری دارم.

قوامی با بیان اینکه هیچ دلیلی بر رد صلاحیت شدن نمیبینم، گفت: در صورت رد صلاحیت شدن خود، این اقدام را غیرقانونی و تخلف می‌دانم و مسئولین هم باید در محضر خدا و مردم پاسخگو باشند.

این فعال اصلاح طلب در پاسخ به سوال خبرنگار شاخص با موضوع فتنه ۸۸ و گرامیداشت حماسه ۹ دی، در یک جمله گفت: این موضوع برای شما نون و آب داشته است.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “رد صلاحیتم غیر قانونی است/نهم دی، برای شما آب و نان داشته است”

 1. دیان گفت:

  عجب روئی ، کسی که از همین حالا مقررات حاکم بر کشور را قبول ندارد چطور توقع دارد صلاحیتش ، خصوصا”در ارتباط با پایبندی به قانون اساسی که تائید صلاحیت کاندیدا را جزء اختیارات شورای نگهبان قرارداده مورد تائید قرار گیرد . و اما اینکه اظهار میکند جزء هیچ حزبی نیستم ، حتی خواجه حافظ شیرازی هم میداند که شما و امثال شما به کجا وصل هستید. و دیگر در خصوص توصیه به مردم و اینکه به دلیل مذاکرات هسته ای مردم به عوامل فتنه رای بدهند ،اتفاقا”مردم به همین دلیل بستن دولت با کدخدا مطمئن باش به فتنه چی ها رای نخواهند داد .
  شما و امثال شما را اینقدر جو گرفته که به دروغ های خودتان هم نه تنها باورتان شده بلکه توقع دارید مردم هم گول ﻭﻋﺪﻩ ﻫﺎﻱ عمل نشده دولت به اصطلاح تدبیر را بخورند .
  وعده هائی مثل :
  -ﻣﻮﺍﻧﻊ ﺍﺯﺳﺮ ﺭﺍﻩ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ
  – ﺑﺎﻳﺪ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﻫﺎﻱﺍﺑﻼﻏﻲ ﺍﺯ ﺳﻮﻱ ﻣﻘﺎﻡ ﻣﻌﻈﻢ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺭﺍ ﻋﻤﻞ ﮐﻨﻴﻢ ﻧﻪﺍﻳﻨﮑﻪ ﻓﻘﻂ ﺷﻌﺎﺭ ﺩﻫﻴﻢ‏.
  -ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﻣﻦ ﺣﻞﻣﺸﮑﻞ ﺍﺷﺘﻐﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﺤﺼﻴﻞ ﮐﺮﺩﻩ ﻫﺎﺳﺖ‏ .
  -اقتصاد ﺑﺪﻭﻥ ﻧﻔﺖ ﺟﺰﺀ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﻫﺎﻱ ﻋﻤﻠﻲ ﻧﻈﺎﻡﺍﺳﺖ ‏.
  -ﻣﺴﺌﻠﻪ ﻣﺴﮑﻦ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﻮﻳﺖ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪﺁﻥ ﺗﻮﺟﻪ ﻭﻳﮋﻩ ﺍﻱ ﺩﺍﺭﻡ .
  -دﻭﻟﺖ ﺗﺪﺑﻴﺮ ﮔﺮﺍﻧﻲ ﺭﺍ ﺑﺎﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺩ‏.
  -ﺩﻭﻟﺖ تدبیرﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﺁﻣﺪﺳﺮﺷﺎﺭ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﻧﻴﺎﺯﻱ ﺑﻪ ﻳﺎﺭﺍﻧﻪ ۴۵ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻧﻲﻧﺒﺎﺷﺪ ‏.
  -ثبات باﺯﺍﺭ ﻫﺎﻱ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﻬﺎﺭ ﮔﺮﺍﻧﻲﻭ ﺗﻮﺭﻡ ‏.
  -هم باید چرخ زندگی مردم بچرخد و هم سانتریفیوژ ( که هر دوچرخ از چرخش ایستاد ).
  -ﻏﻠﺒﻪ ﺑﺮ ﺭﮐﻮﺩ، ﺭﻓﻊ ﺑﻴﮑﺎﺭﻱ ﻭ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﺍﻧﺪﻥ
  ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﻪ ﭘﺎﺳﭙﻮﺭﺕ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﻭ …

 2. نصری گفت:

  ضرب امثل سنک پای قزوین شامل اینها میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار