رد پیشنهاد ۶ میلیارد تومانی وهابیت از سوی نابغه قرآنی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63323
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
شاخص : نابغه قرآنی و شیعه جهان اسلام با اشاره به اینکه از طرف وهابیت به او پیشنهاد شده است تا در ازای دریافت مبلغ ۶ میلیارد تومان شیعه بودن خود را انکار کند، گفت: در پاسخ به این پیشنهاد جواب دادم که محب علی بن ابی طالب (ع)هستم.
دکتر محمد تقی خان، نابغه قرآنی جهان اسلام از کشور پاکستان شب گذشته ( ۲۳ تیر ) در محفل انس با قرآن در مسجد جامع روستای ده زیار از توابع بخش چترود با بیان اینکه در زمانی که حفظ قرآن می کرده، روزای ۱۲ ساعت تلاوت قرآن داشته است، توصیه کرد: هر روز قرآن را باز کنید و روز خود را با زیارت قرآن کریم آغاز کنید.وی در خطاب به مردم ایران اسلامی بر دانستن قدر نعمت های کشور تأکید کرد و افزود: خداوند زیباترین رهبر دنیا را به شما داده است و اگر تنها عکس دیگر رهبران دنیا و رهبر خودتان را کنار هم بگذارید و مشاهده کنید، خواهید دید که عکس رهبر شما نورافشانی می کند.

این نابغه قرآنی جهان اسلام با اشاره به اینکه برای رضای خدا و حضرت محمد و آل محمد (صلی الله علیه وآله) حافظ کل قرآن شدم، افزود: خداوند نعمت های فراوانی به ما داده است اما وقتی غرق در آنها می شویم خدا را فراموش می کنیم.

وی با تصریح به اینکه نعمت داشتن پدر و مادر از نعمت های بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود؛ اظهار داشت: من قرآن کریم را حفظ کردم تا روح پدرم را شاد کنم.

دکتر محمد تقی خان با بیان اینکه از همان ابتدا ثواب فعالیت های قرآنی خودم را به روح پدرم تقدیم کردم، خاطر نشان کرد: احترام به پدر و مادر رمز موفقیت من است.

وی در توصیه به حاضرین در محفل انس با قرآن، افزایش حافظین قرآنی در جهان را آرزوی خود دانست و با اشاره به اینکه یک پدر و مادر وقتی می خواهند به فرزندشان دفتر نقاشی بدهند یک عدد پاک کن هم می دهند که اگر اشتباهی کردیم بتوانیم آن را از دفترمان پاک کنیم، گفت: خداوند نیز وقتی ما را خلق کرد برای پاک کردن اشتباهات ما در دنیا توبه را آورده است پس بیایید در این ماه مبارک رمضان از خداوند بخواهیم ما را ببخشد و توبه کنیم.

این نابغه قرآنی  و شیعه جهان اسلام با اشاره به اینکه از طرف وهابیت به او پیشنهاد شده است تا در ازای دریافت مبلغ ۶ میلیارد تومان شیعه بودن خود را انکار کند، خاطر نشان کرد: در پاسخ به این پیشنهاد جواب دادم که من حب علی بن ابی طالب (علیه السلام) و عشق به حسین بن علی (علیه السلام) را با هیچ چیز در دنیا عوض نمی کنم.

گفتنی است، محفل انس با قرآن کریم در روستای ده زیار که  به همت هیئت تعزیه خوانی حضرت ابوالفضل (علیه السلام) و کانون فرهنگی هنری شهید پوردرانی مسجد جامع روستای ده زیار برگزار شد با قرائت ترتیل جزء بیست و ششم قرآن کریم و سایر برنامه های فرهنگی قرآنی همراه بود.

انتهای پیام/
منبع: شبستان

مطالب مرتبط

برچسب ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار