ایران جانبی

» رزمایش کمک مومنانه در راستای دستور اسلام و فرمایش مقام معظم رهبری است
کد خبر: 208511
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۵۹
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) قزوین:
شاخص : مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) قزوین گفت: کمک به محرومین و رسیدگی به مشکلات مردم قطعا ادامه خواهد داشت چراکه دستور اسلام و در پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌ الاسلام علی معبودی در سومین رزمایش کمک‌های مومنانه که عصر امروز در مسجدالنبی(ص) برگزار شد، با اشاره به هدف از برگزاری رزمایش کمک مومنانه اظهار کرد: مهمترین هدف از این رزمایش کمک مومنانه، کمک به محرومین و کسانی که در شرایط کرونا آسیب دیدند، است.

وی افزود: یکی از مهمترین دستوراتی که اسلام برای ما دارد این است که نباید در تنگناها نباید محرومین تنها بمانند و در راستای کمک به این قشر و عملی کردن دستور اسلام، درواقع این رزمایش اجرا می‌شود.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) قزوین درباره میزان مشارکت دستگاه‌ها در اجرای رزمایش کمک مومنانه در استان گفت: همبستگی و اتحاد دستگاه‌‌های استان در این رزمایش بسیار خوب بود و امروز سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه اجرا می‌شود تا بسته‌های معیشتی در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

معبودی در پایان تاکید کرد: کمک به محرومین و رسیدگی به مشکلات مردم قطعا ادامه خواهد داشت چراکه دستور اسلام و در پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار